Nová závodní pecka pro smartphony. Přivítejte Asphalt 9: Legends

Mobilní závodění se dostane na další level. Herní studio Gameloft připravilo nástupce hry Asphal 8: Airborne, která dostane název Asphalt 9: Legends. Vývojář slibuje „konzolové“ herní zážitky včetně detailních modelů skutečných aut, využití HDR, poutavých vizuálních efektů a částicových systémů (Particle Systems).

Ve hře se objeví více než padesátka populárních závodních aut z celého světa, které může sbírat do své závodní „garáže“. Nový je editor aut, v němž můžete auta přebarvovat a vybírat či měnit různé doplňky s ohledem na použité materiály. Kariérní mód nabídne přes 60 sezón a 800 různých kombinací dostupných tratí. Novinkou je také režim Touch Drive, který, de facto, odřídí všechny tratě sám. Naštěstí však můžete přepnout na ruční ovládání.

Krátké představení nové závodní pecky Asphalt 9:

V současné době je hra k dispozici pouze na filipínském App Storu, z něhož by se měla během pár hodin rozšířit i na další lokalizované pobočky App Storu. Verze pro Android se samozřejmě plánuje také, její vydání by mělo mít prodlevu ještě několik dní. Hra bude k dispozici zdarma, počítá se u ní s mikrotransakcemi.

Diskuze (12) Další článek: Nové Wiko je hezčí než iPhone X. Běží na Androidu a bude stát třetinu

Témata článku: Android, Mobilní hry, iOS, Google Play, Obchod s aplikacemi, Zážitky, Současná doba, Celý svět, Herní studio, Legends, Ruční ovládání, Herní mobil, Pecka, App Store, Krátké představení, Použitý materiál, Auto

Určitě si přečtěte