Nové bankovní karty Oskara mají problémy

Pokud jste si již stihli objednat kartu Oskara se SIM Toolkitovou aplikací Platby v mobilu, můžete se setkat s malým problémem – nefunguje funkce odhad ceny hovoru AOC, která zajišťuje zobrazení kreditu nebo volných minut.
Nové bankovní karty Oskara mají problémy
Pokud jste si již stihli objednat na lince OskarKontakt (0800 177117) kartu Oskara se SIM Toolkitovou aplikací Platby v mobilu, můžete se setkat s malým problémem – nefunguje funkce odhad ceny hovoru AOC, která zajišťuje zobrazení kreditu nebo volných minut.

Tato funkce se používá u předplacených karet k přibližnému odhadu ceny hovoru - využívá ji např. předplacená karta Go, která zobrazuje kredit na displeji. Můžete si ji také nastavit u Twistu, pokud znáte PIN2 - v menu nebo na displeji pak uvidíte odhadovanou částku, která vám na účtu zbývá. Opravdový kredit (zjistíte u Twistu kódem *101#, u Oskarty *22#) se ale může lišit, protože ten počítá přímo operátor, kdežto ten na displeji mobil sám podle zadaných informací (cena za jednotku).

U paušálů se tato funkce dá docela dobře použít k odhadu počtu volných minut, což se hodí zejména u tarifu Slyším Vás. Na displeji mobilu se neustále zobrazuje jejich počet a funkcí AOC je neustále snižován až na nulu, a to i v průběhu hovoru. Právě odpočet volných minut se docela hodí, takže je velká škoda, že ho nové karty nezvládají.

Bohužel, nové bankovní karty Oskara podle našich informací tuto funkcí nezvládají. Např. Nokia 3210 při volbě této služby místo dotazu na PIN 2 vypíše chybové hlášení „Nepovoleno“.

Oskar už o problému ví – infolinka ovšem nepodává žádné konkrétní informace, kdy bude chyba opravena a zda budou tyto karty za funkční vyměněny. Prý jde o pilotní karty, u kterých to prostě a jednoduše nefunguje. Zítra kontaktujeme tiskové oddělení a požádáme ho o vyjádření k problému; samozřejmě vás budeme o vývoji událostí informovat.

Za upozornění a informace děkujeme panu Luboši Vinklerovi.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 3210

50 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Petr Čech 15. 12. 2001 10:07:42

    No, tak je uz pul roku po teto afere. Pred mesicem jsem si nechal...

  • BooT 17. 7. 2001 19:28:33
    Muj otec by vam o zamrzani tohoto founu moh vykladat. Koupil ho u Oscara...
  • Miroslav Groh 17. 7. 2001 19:28:33
    Mam 3310 a firmware 4.18 a stejny problem s toolkitovou Oskartou (Vlozte...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8


komerční sdělení

Komerční sdělení