Nové ceny telefonů u Oskara (přehled bleskovek)

Ošklivý Sony Ericsson Premini-S - T-Mobile EDGE naživo - Registrace na MobilManii: už je to tady! Stihli jste všechno? Je tu pro vás opět přehled nejlepších bleskovek minulého týdne.
Nové ceny telefonů u Oskara (přehled bleskovek)

Nové ceny telefonů u Oskara
Oskar od 4. října změní ceny některých telefonů ve své nabídce a přidá jednu novinku:
Nokii 3220. Ceny v tabulce jsou uvedeny včetně DPH, změny vyznačujeme červeně:

 

Ošklivý Sony Ericsson Premini-S: pamatujete na One Touch Club? 

Sony Ericsson pro japonského operátora NTT DoCoMo představil nový mobil ze série Premini. Premini-S je velmi jednoduchý telefon pro nenáročné uživatele, kteří nepotřebují rychlé datové sítě ani pokročilé funkce.

 

T-Mobile EDGE naživo (hádejte, přes co jsem teď připojen)
Původně jsem v této bleskovce chtěl nalákat pouze na zítřejší článek, kde podrobně popíšeme vybavení BTS s EDGE. T-Mobile totiž dnes uspořádal exkurzi k jednomu brněnskému vysílači, kde už bylo EDGE aktivní.

 

Registrace na MobilManii: už je to tady!
Právě jsme spustili dlouho očekávanou registraci čtenářů. Věříme, že zabrání duplikování přezdívek, zamezí spamu a zneužívání e-mailových adres – je to ale také účinná zbraň vůči některým jedincům, kteří se v diskusích nedovedou chovat.

 

Údajná Nokia 7710: osmdesát detailních obrázků

Z fotografií, které zveřejnil čínský server PGCW.com, je už dostatečně jasné, že údajná Nokia 7710 opravdu není vymyšlený produkt nebo zamítnutý koncept. Jde o skutečné zařízení, o následníka předčasně ukončeného modelu 7700, multimediální telefon s dotykovým displejem založený na Symbianu Series 90.

 

Eurotel a nový levný tarif pro studenty

Eurotel od října nabízí studentům nový tarifní program Praktik. Za 150 Kč měsíčně obsahuje 100 SMS zdarma a 20 volných minut. Ovšem jen za určitých podmínek... Připravili jsme také srovnání tarifu Praktik s obdobným programem od T-Mobilu.

T-Mobile má nový tarif: Twist Student

T-Mobile má od 1.října v nabídce nový předplacený tarif Twist Student. Jedná se o časově omezenou nabídku speciální edice předplacených karet, které budou mít zvýhodněný tarif s voláním mimo špičku do sítě T-Mobile.

 

Mobilní operátoři: všechny nové služby a akce pohromadě

I když se mobilní operátoři v posledních týdnech nepředhánějí s novými službami, objevila se řada novinek, o kterých byste měli vědět. Některé z nich operátoři dokonce ani neoznamují veřejně – my vám o nich ale řekneme.

Oficiálně: Samsung SGH-D500 má megapixel a Bluetooth
Samsung včera v Londýně oficiálně přestavil mobilní telefon SGH-D500, o kterém se už několik týdnů
šuškalo a na veřejnost dokonce pronikly i obrázky.

 

T-Mobile má nabídku pro nové „Studenty“
Když si u T-Mobilu do 15. listopadu aktivujete tarif Student a budete mezi prvními deseti tisíci uživateli, kteří tak učiní, dostanete od operátora sadu čtyřiceti vizitek. Tato nabídka platí i pro prodloužení stávajícího tarifu Student a pro Twistaře, kteří se svojí předplacenkou přejdou na tento studentský program.

Váš názor Další článek: Megarecenze Sony Ericsson S700 a další (přehled článků týdne plného recenzí)

Témata článku: Ostatní, Přehled, Levný tarif, Blesk, Telefon, Oskar, Řada novinek


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34