Nové funkce SMS brány na t-zones

T-Mobile rozšířil svoji SMS bránu na t-zones o nové služby. Podle tiskové zprávy vzešel podnět pro tyto změny od samotných uživatelů, kteří psali své připomínky v diskusních fórech českých serverů.
Nové funkce SMS brány na t-zones

Zopakujme historická fakta: T-Mobile na začátku roku zrušil volné posílání SMS z internetu a jeho zákazníci nyní mohou využít pouze placenou SMS bránu na portálu t-zones (www.t-zones.cz). U služeb MobileBox Easy a MobilePager je měsíčně k dispozici dvacet SMS zdarma, u plného MobileBoxu sto, po jejich vyčerpání je ale nutné za zprávy poslané z internetu platit stejně jako při posílání z mobilního telefonu.

Včera T-Mobile rozeslal tiskovou zprávu, v níž oznámil nové služby internetové SMS brány.

Tři drobné užitečnosti

Textové zprávy poslané z internetu je nyní možné archivovat v e-mailové schránce. Při posílání můžete do formuláře doplnit e-mailovou adresu, na kterou se zpráva odešle současně s SMS. Přeposlání na e-mail je zdarma, platíte pouze za textovou zprávu.

Klepněte pro větší obrázek
Ve formuláři přibylo nové okénko

E-mailová kopie textové zprávy dorazí z adresy recycle@t-email.cz a vypadá například takto:

15.10.2003 16:37 zprava pro 603123456

Testovaci textovka z t-zones

------------------------------
Internetovy portal t-zones vam nabizi mobilni e-mailovou schranku, 20 volnych SMS mesicne do site T-Mobile, moznost zmenit si tarif, zkontrolovat vyuctovani, objednat predpoved pocasi v MMS nebo SMS, zvoneni, loga, hry, MMS pohlednice a mnoho dalsiho. Vice na
www.t-zones.cz

O doručení odeslané zprávy se nyní můžete nechat informovat dvěma způsoby: standardní doručenkou, která je trochu nešťastně pojmenovaná "na displej", nebo standardní textovkou. První způsob se podle zkušeností uživatelů nedoporučuje používat se Sony Ericssony, které si s ním nerozumí.

Klepněte pro větší obrázek
Možnost "na displej" není tzv. flash SMS,
ale běžná doručenka jako u SMS posílaných z telefonu

Poslední novinka bude na t-zones spuštěna 20. října. Vlastník e-mailové schránky MobileBox nebo MobileBox Easy bude o překročení kapacity (10 nebo 20 MB) informován textovou zprávou. O nemožnosti doručení zprávy se dozví také uživatel, který se do MobileBoxu pokouší poslat e-mail. Dostane zpět elektronickou poštou upozornění, že schránka je přeplněna.

Vymysleli jste to vy

Možná vás potěší poslední odstavec tiskové zprávy: „Podnět ke vzniku výše uvedených novinek vzešel od samotných uživatelů v diskusních fórech na odborných internetových serverech.“

Diskuze (53) Další článek: Končí Sony Ericsson se Symbianem?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, SMS, Funkce, První způsob

Určitě si přečtěte