Nové javové hry: od T-Mobilu a zdarma

T-Mobile rozšířil svoji nabídku javových her o hezkých pár kousků a rozšíříl portfolio podporovaných telefonů - javové hry můžete stahovat také do svých mobilů značky Nokia.
Nové javové hry: od T-Mobilu a zdarma

Nové Java hry určené pro další typy mobilních telefonů nabízí od včerejšího dne svým zákazníkům společnost RadioMobil. Stahovat a ukládat hry programované v jazyce Java tak již kromě majitelů modelu Siemens MT50 můžete také v případě, že používáte mobilních telefonů Nokia 3410, Nokia 6310i a Nokia 7650. Přistup k nabízeným hrám je možný přes WAP a nově také prostřednictvím internetu a SMS.

Přístup k Java hrám je nyní možný prostřednictvím tří uživatelských rozhraní. Nabízené hry si lze jednoduše objednat z webu, WAPu nebo prostřednictvím SMS a následně si je nahrát do svého mobilního telefonu nebo poslat na jiný telefon jako dárek. Pro objednání hry na jiné telefonní číslo zákazník nemusí vlastnit telefon podporující technologii Java.

Sbírka nových her

Klepněte pro větší obrázek Submarine
Čeká Tě cesta zpět do Tvé podmořské základny napříč územím plným nepřátelských ponorek a bojových křižníků. Zvládneš to?
Klepněte pro větší obrázek Space 2315
Pokus se zničit všechny bojové stroje nepřátelské mimozemské civilizace. V jednotlivých úrovních narazíš na různé typy bojových vozidel s odlišnými vlastnostmi.
Klepněte pro větší obrázek Sheriff
Je na šerifovi zjednat spravedlnost a pořádek na divokém západě. Městečka i prérie jsou obsazeny mnoha desperáty. Na ně platí jen zbraně - pistole, brokovnice a dynamit.
Klepněte pro větší obrázek Ships
Hra Lodě. Cílem je zničit všechna protivníkova plavidla.
Klepněte pro větší obrázek Garage
Hlavolam, kde cílem hry je vyjet s černým autem z přeplněné garáže.
Klepněte pro větší obrázek Memory Game
Oblíbená hra pexeso. Po spuštění jsou kartičky na krátký čas odkryty. Hra ukazuje počet tahů.
Klepněte pro větší obrázek Poker
Klasická hra Videopoker.
Klepněte pro větší obrázek Incoming
Přilétáš na vzdálenou planetu dobře bráněným koridorem. Pokus se proletět, zničit, anebo obletět nebezpečná místa. Dobře si rozvaž cestu a strategii. Čeká Tě devět úrovní, ve kterých můžeš využít několika zbraní.
Klepněte pro větší obrázek BlackJack
Toto je verze známé karetní hry určená pro mobily. Tvým úkolem je dosáhnout hodnoty 21 nebo méně, ale více než má krupiér. Karty 2 až 10 mají hodnotu, která je na nich vyznačena. Všechny karty s obrázky mají hodnotu 10.
Klepněte pro větší obrázek SeaBattle
Jsi admirál a Tvoje loďstvo bojuje proti nepříteli. Musíš zničit všechny nepřátelské lodě. Když zasáhneš nebo zničíš protivníkovu loď, mužeš střílet ještě jednou.

Na internetu najdete Java hry na www.t-zones.cz v sekci Downloads pod odkazem Java hry. Po zadání typu telefonu se vám zobrazí seznam nabízených her i s jejich cenou. Pro objednání vybrané hry musíte vyplnit telefonní číslo, na které chcete hru poslat. Na toto číslo bude poté zaslána wapová záložka, jejímž prostřednictvím lze hru stáhnout do vašeho mobilního telefonu.

Pro objednání Java hry přes WAP zvolíte položku „Downloads“ nebo „t-games“. Po výběru požadované hry zvolíte položku Stáhnout a následně buď zapíšete své telefonní číslo.

Třetí možností pro objednání Java hry je SMS obsahující klíčové slovo a zkratku vybraného motivu. Po jejím odeslání na číslo 5005 obdržíte wapovou záložku, jejímž prostřednictvím si můžete hru stáhnout do svého telefonu. Pokud chcete poslat hru na jiné než své vlastní telefonní číslo, můžete jej dopsat na konec objednací textovky. Například pro zaslání Java hry Sheriff na telefon Siemens MT50 na číslo 603 123 456 musíte odeslat textovku ve tvaru:

SMT50HRA SHERIFF +420603123456.

Trojice i v barvě

Klepněte pro větší obrázek Poker
Klasická hra Videopoker.
Klepněte pro větší obrázek Memory Game
Oblíbená hra pexeso. Po spuštění jsou kartičky na krátký čas odkryty. Hra ukazuje počet tahů.
Klepněte pro větší obrázek Garage
Hlavolam, kde cílem hry je vyjet s černým autem z přeplněné garáže.

Veškeré nabízené Java hry jsou rozděleny do položek Java hry 1 a Java hry 2. Za stažení jedné hry v položce Java hry 1 zaplatíte 30 Kč bez DPH (31,50 Kč s DPH). Hry v položce Java hry 2 jsou až do odvolání zdarma; tyto hry lze stáhnout pouze do vlastního mobilního telefonu a poté je zákazník může využívat po dobu jednoho měsíce (30 dnů). Cena za připojení přes WAP je účtována dle tarifu zákazníka.

Diskuze (4) Další článek: Telecom možná sjednotí ceny za místní a meziměstské hovory

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Hry, Nokia 3410, Nokia 6310i, Nokia 7650, Siemens MT50, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31