Nové mobily v nabídce EuroTelu a Paegasu

Začátek nového tisíciletí je jako stvořený pro změny, nelze se tedy divit, že operátoři doplňují nabídku mobilních telefonů.
Nové mobily v nabídce EuroTelu a Paegasu
Začátek nového tisíciletí je jako stvořený pro změny. Operátoři doplňují nabídku mobilních telefonů.

Protože Philips Savvy dosluhuje jak po stránce funkční, tak po stránce fyzické (je po vánoční akci EuroTelu vyprodán), nahradil jej EuroTel v předplacených sadách Go mobilem Philips Savvy Vogue. Ta se začala prodávat již v těchto dnech za cenu 3995 Kč. Mobil má hlasové vytáčení pro deset čísel a vibrace, má o něco hezčí vzhled; velikost, rozměry a hmotnost však zůstávají na téměř stejných hodnotách.

Philips Azalis u EuroTelu

Do nabídky dotovaných mobilů EuroTelu se nově zařazuje mobil Philips Azalis, který vás dotovaný přijde na 1995 Kč a nedotovaný na 5995 Kč. Azalis je oproti Savvy Vogue úplně nový – nejde o úpravu nějakého starého modelu. Pokud si chcete pořídit mobil za dotovanou cenu, musíte se nejen upsat pro užívání tarifních služeb EuroTelu na dva roky, ale také zaplatit zvýšený aktivační poplatek 3680 Kč.

Paegas začíná s prodejem Alcatelu OT 501

U Paegasu se do nabídky doťáků dostává konečně Alcatel One Touch 501, který patří mezi nejlepší manažerské mobily současnosti. Bude stát 8539 Kč, přičemž se musíte také upsat na dva roky a zaplatit 3675 Kč za aktivaci. Nedotovaný AOT 501 vás pak přijde na 12809 Kč, tedy o více než tisícovku levněji než u EuroTelu; ten jej nabízí za 13995 Kč, resp. dotovaný za 9995 Kč.

Témata článku: Ostatní, EU, Alcatel One Touch 501, Mobil, Paegas, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24