Nové programy pro Nokii 7650

Surfujte po Internetu s novou verzí webového prohlížeče, pakujte programy se ZipManem a organizujte si čas s programem Active Desktop. Z Nokie 7650 se pomalu a jistě stává běžný pracovní nástroj.
Nové programy pro Nokii 7650

O javovém webovém prohlížeči WebViewer jsme již na MobilManii psali. Před pár dny se objevila nová verze 1.6 tohoto prohlížeče, která

  • umí zobrazit obrázky v plné velikosti,
  • umožňuje použít menší než standardní font, díky čemuž se na displej vejde více informací,
  • dokáže rolovat stránkou po jednom pixelu, což se hodí pro prohlížení obrázků,
  • u zařízení s kurzorem umí rolovat pomocí něj,
  • umožňuje přidat do záložek stránku, aniž byste ji museli navštívit.

Protože jde o javový program, není samozřejmě určen jen pro Nokii 7650. Tam ale díky barevnému a velkému displeji vypadá nejlépe a je také nejvíce použitelný. Program si můžete stáhnout z webu výrobce, kde je možné jej také koupit za 10 dolarů.

     

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Novým programem pro tento komunikátor je ZipMan. Umí běžně pracovat s archívy zip a kromě toho s ním lze automaticky pakovat soubory před jejich odesláním e-mailem. Cena 10 dolarů. Program si můžete stáhnout a koupit na webu My-Communicator.com.

 

Poslední utilitou je ActiveDesk, program, který vám pomůže organizovat váš čas. Na jednom místě vidíte seznam dnešních úkolů, schůzek či e-mailů a SMS v doručené poště. Kromě toho umí ihned po vyfocení přidat obrázek na plochu. Protože program je umístěn přímo na ploše, nemusíte chodit nikam do menu. Cena 19,95 dolaru. Program si můžete stáhnout a koupit na webu My-Communicator.com.

 

Diskuze (34) Další článek: Jan Kučmáš: „Povodně nás přišly na 50 milionů.“

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Program

Určitě si přečtěte