Nové Sony Ericssony: Karin a Kristina (přehled bleskovek)

Tajný Sony Ericsson Clara: špičkový model s 2 Mpx - Nová Nokia 6680: Symbian se dvěma kamerami - Šuškanda: jaké telefony příští rok představí Siemens. Postřehli jste všechny novinky? Pokud nevíte, pomůže vám týdenní přehled nejúspěšnějších bleskovek.
Nové Sony Ericssony: Karin a Kristina (přehled bleskovek)

Nové Sony Ericssony: Karin a Kristina
Ve fóru na ruském serveru Mobile-Review se objevily dva obrázky nových mobilních telefonů Sony Ericsson. Nejde o fotografie, ale o počítačovou vizualizaci, telefony s kódovým označením Karin a Kristina jsou ale podle šéfredaktora Mobile-Review, který o nich hned připravil bleskovku, pravé.

Tajný Sony Ericsson Clara: špičkový model s 2 Mpx
Diskuse na serveru Mobile-Review vydala další tajemství, tentokrát o údajně chystaném Sony Ericssonu s kódovým názvem Clara. Je to telefon, o kterém se před několika měsíci psalo jako o modelu F700 a po levných modelech Karin a Kristina jde o model vyšší třídy. Co o něm víme?

Nová Nokia 6680: Symbian se dvěma kamerami
Internetem se rozlétly obrázky údajně připravovaného mobilního telefonu Nokia s typovým označením 6680. Podle neověřených údajů bude představen nejspíše ve druhém nebo třetím kvartálu příštího roku. Mělo by se jednat o čtyřpásmový (850/900/1 800/1 900 MHz) špičkový telefon založený na operačním systému Symbian Series 60 a navazující na Nokii 6630, což dokazuje i velice podobný design.

Znáte Siemens SX66?
Siemens SX66 není následník současného symbianového smartphonu SX1. Jde o stejné zařízení jako T-Mobile MDA III, pro Siemens ho vyrobila společnost HTC a právě teď se začíná prodávat u amerického operátora Cingular.

Šuškanda: jaké telefony příští rok představí Siemens
V diskusním fóru na ruském serveru Mobile-Review se jeho šéfredaktor Eldar Murtazin rozepsal o nových telefonech Siemens řady 75 plánovaných na příští rok, které viděl v tzv. „roadmapě“.

U SMS prý lze falšovat číslo odesílatele
Ve včerejších Hospodářských novinách vyšel článek o možnosti podvrhnout číslo odesílatele textové zprávy. Taková SMS se potom tváří, jakoby byla od někoho jiného. Stejné téma, ale odborněji zpracované potom vyšlo na Mobil.cz.

Dárek T-Mobilu pro uživatele Twistu: vizitky zdarma
T-Mobile nabízí svým registrovaným Twist zákazníkům sadu čtyřiceti barevných vizitek zdarma. S touto akcí se nesetkáváme poprvé, T-Mobile vizitky nabídl už před několika měsíci. Oslovený okruh zákazníků byl však tehdy výrazně menší, šlo jen o uživatele studentského tarifu Student.

Ajajaj – Siemens MyAy!
Hranatá podivnost, kterou si můžete prohlédnout na obrázcích, se jmenuje Siemens MyAy (čtěte asi Maj-aj). I když obsahuje mobilní telefon, vůbec neslouží k telefonování. Siemens MyAy je totiž hlídač.

Bude mít Oskar síť třetí generace?
Český telekomunikační úřad dnes na svých stránkách zveřejnil dokument s názvem „Oznámení o záměru vyhlásit výběrové řízení na udělení telekomunikační licence ke zřizování a provozování veřejné mobilní telekomunikační sítě UMTS.“ Česky a stručně jde o hledání další operátora, který v Česku bude provozovat síť třetí generace.

200 nejlepších programů pro Symbian
Na tento článek webu Well.Done jsme už před časem upozorňovali. Jeho autor, Radek Hulán, ho ale stále rozšiřuje. Dnes na něm najdete popis a odkazy dvou set nejlepších programů pro chytré telefony se Symbianem Series 60, často včetně odkazů. Doporučujeme.

Váš názor Další článek: Recenze Samsung E630: teprve teď přicházejí Vánoce (přehled článků)

Témata článku: Sony, Ostatní, Ericsson, Nokia 6680, T-Mobile MDA III, Blesk, Son, Přehled

Určitě si přečtěte