Nové utility a programy pro komunikátor Nokia 9210

Na Internetu se objevují další novinky pro komunikátor: nová verze přehrávače MP3Go, hra Mahjong či nová verze programu Extended Internet.

Společnost m-internet.com uvedla další verzi svého MP3 přehrávače MP3Go 1.02, o kterém jsem psal již docela dávno. V nové verzi byla přidána podpora

  • tradiční čínštiny (což našince zcela jistě netrápí),
  • jednoduchých skinů (ty současné jsou více náročné na paměť),
  • přehrávání MP3 souborů s nižším bitrate
  • a konečně byla vylepšena kvalita zvuku. To komunikátor opravdu potřeboval.

Samozřejmě byla opravena spousta různých drobných chyb.

Kromě toho m-internet.com vydal novou hru Mahjong, kterou většina z vás jistě notoricky zná. Jde o zmenšeninu populární čínské hry, kde musíte likvidovat různé pyramidy z hracích kamenů spojováním kamenů se stejnými motivy.

Zcela novým programem je iDisk od Symbianware. Tato malá utilita vám zjistí důležité informace o discích, které v komunikátoru máte (paměť + karta) a umožní udělat samostatnou jednotku z adresáře.

Vylepšení se dočkal také prográmek Extended Internet od PsiLoc, který je nyní již ve verzi 0.99. Tato utilita rozšiřuje standardní komunikační možnosti 9210, umožňuje například datovat přes externí modem pomocí GPRS. Nová verze má upravený vzhled, lepší ergonomii (vše je „více“ po ruce) a co je nejdůležitější, podporuje utilitu Mocha PPP, díky které se můžete připojit k Internetu přes stolní počítač. 

Váš názor Další článek: Oskar Business: volejte si v rodině levněji!

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Komunikátor, Program

Určitě si přečtěte