Nové utility a programy pro komunikátor Nokia 9210

Na Internetu se objevují další novinky pro komunikátor: nová verze přehrávače MP3Go, hra Mahjong či nová verze programu Extended Internet.

Společnost m-internet.com uvedla další verzi svého MP3 přehrávače MP3Go 1.02, o kterém jsem psal již docela dávno. V nové verzi byla přidána podpora

  • tradiční čínštiny (což našince zcela jistě netrápí),
  • jednoduchých skinů (ty současné jsou více náročné na paměť),
  • přehrávání MP3 souborů s nižším bitrate
  • a konečně byla vylepšena kvalita zvuku. To komunikátor opravdu potřeboval.

Samozřejmě byla opravena spousta různých drobných chyb.

Kromě toho m-internet.com vydal novou hru Mahjong, kterou většina z vás jistě notoricky zná. Jde o zmenšeninu populární čínské hry, kde musíte likvidovat různé pyramidy z hracích kamenů spojováním kamenů se stejnými motivy.

Zcela novým programem je iDisk od Symbianware. Tato malá utilita vám zjistí důležité informace o discích, které v komunikátoru máte (paměť + karta) a umožní udělat samostatnou jednotku z adresáře.

Vylepšení se dočkal také prográmek Extended Internet od PsiLoc, který je nyní již ve verzi 0.99. Tato utilita rozšiřuje standardní komunikační možnosti 9210, umožňuje například datovat přes externí modem pomocí GPRS. Nová verze má upravený vzhled, lepší ergonomii (vše je „více“ po ruce) a co je nejdůležitější, podporuje utilitu Mocha PPP, díky které se můžete připojit k Internetu přes stolní počítač. 

Váš názor Další článek: Oskar Business: volejte si v rodině levněji!

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Komunikátor, Program

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

** Zenfone 4 Pro se pouští do boje s těmi nejlepšími z nejlepších ** Nabízí hodně výkonu, povedené UI a propracovaný fotoaparát ** Cena přes dvacet tisíc korun značí hodně sebedůvěry. Je oprávněná?

Dnes | Vrbacký Jakub

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20