Novinka Paegasu: nechte svoje děti zavolat „Ježíškovi“

Oživeno: Jak jste si mohli všimnout z inzerátů v denním tisku, Paegas podává v těchto předvánočních dnech pomocnou ruku samotnému Ježíškovi. Dovoláte se skutečně Ježíškovi? Proč Paegas nabízí tuto podivnou službu? V článku nyní najdete zvukový záznam telefonátů.
Novinka Paegasu: nechte svoje děti zavolat „Ježíškovi“

Poslouhejte! Ježíšek zpívá!

Služba funguje poměrně jednoduše – vaše malé dítě (po patřičném zpracování všudy přítomnou reklamou) je donuceno v nestřeženém okamžiku ukořistit váš mobilní telefon a zavolat na inzerované telefonní číslo v síti Paegas (0603 12 24 12). Nejenže za tento hovor skutečný majitel tohoto telefonu zaplatí aktuální sazbu za volání do sítě Paegasu, ale dítě uslyší po dovolání půlminutový Ježíškův zpěv (soubor MP3 70 kB, omluvte nižší kvalitu). Po ukončení této unikátní amatérské hudební produkce může dítě zanechat Ježíškovi své vánoční přání.

Maximální délka jedné zprávy jsou tři minuty a zprávu vám může dítě nechat několikrát nebo tak mohou učinit všechny vaše děti postupně. Systém umožňuje opakovaný poslech zprávy, zprávu lze smazat či přejít na další zprávu. Zprávy jsou ve schránce řazeny chronologicky, od nejstarší k nejnovější.

Rodičům poté přijde textová zpráva, ve které jsou upozornění, že někdo z jejich blízkých jim zanechal vánoční vzkaz. Rodič poté zavolá na číslo 0603 12 25 12, kde si může poslechnout přání své ratolesti (soubor MP3 64 kB). Dítě je spokojeno, rodiče (poměrně) také a operátor si mne ruce radostí, protože do jeho kapsy proudí nemalé poplatky především při hovorech z jiných mobilních sítí.

Nesmyslná bariéra?

Pomineme – li fakt, že dnešní děti jsou na mobilní telefony poměrně zvyklé, jde se správností tohoto kroku Paegasu poněkud polemizovat – copak je nutné stavit do komunikace mezi dítě a  rodiče bariéru ve formě prostředníka – mobilního telefonu? Myslím si, že starý dobrý způsob psaní Ježíškovi, kde dítě napíše či nakreslí vlastní přání a dá jej Ježíškovi za okno je přeci jenom zajímavější – a přeci jenom levnější.

Poznámka redakce: Opravdu doporučujeme poslechnout si Ježíškovy vzkazy a zejména zpěv v první nahrávce  - jde se o jedinečný a vskutku nezapomenutelný zážitek.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Dobrý způsob, Dovolání, Novinka, Paegas

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34