Novinka Paegasu: nechte svoje děti zavolat „Ježíškovi“

Oživeno: Jak jste si mohli všimnout z inzerátů v denním tisku, Paegas podává v těchto předvánočních dnech pomocnou ruku samotnému Ježíškovi. Dovoláte se skutečně Ježíškovi? Proč Paegas nabízí tuto podivnou službu? V článku nyní najdete zvukový záznam telefonátů.
Novinka Paegasu: nechte svoje děti zavolat „Ježíškovi“

Poslouhejte! Ježíšek zpívá!

Služba funguje poměrně jednoduše – vaše malé dítě (po patřičném zpracování všudy přítomnou reklamou) je donuceno v nestřeženém okamžiku ukořistit váš mobilní telefon a zavolat na inzerované telefonní číslo v síti Paegas (0603 12 24 12). Nejenže za tento hovor skutečný majitel tohoto telefonu zaplatí aktuální sazbu za volání do sítě Paegasu, ale dítě uslyší po dovolání půlminutový Ježíškův zpěv (soubor MP3 70 kB, omluvte nižší kvalitu). Po ukončení této unikátní amatérské hudební produkce může dítě zanechat Ježíškovi své vánoční přání.

Maximální délka jedné zprávy jsou tři minuty a zprávu vám může dítě nechat několikrát nebo tak mohou učinit všechny vaše děti postupně. Systém umožňuje opakovaný poslech zprávy, zprávu lze smazat či přejít na další zprávu. Zprávy jsou ve schránce řazeny chronologicky, od nejstarší k nejnovější.

Rodičům poté přijde textová zpráva, ve které jsou upozornění, že někdo z jejich blízkých jim zanechal vánoční vzkaz. Rodič poté zavolá na číslo 0603 12 25 12, kde si může poslechnout přání své ratolesti (soubor MP3 64 kB). Dítě je spokojeno, rodiče (poměrně) také a operátor si mne ruce radostí, protože do jeho kapsy proudí nemalé poplatky především při hovorech z jiných mobilních sítí.

Nesmyslná bariéra?

Pomineme – li fakt, že dnešní děti jsou na mobilní telefony poměrně zvyklé, jde se správností tohoto kroku Paegasu poněkud polemizovat – copak je nutné stavit do komunikace mezi dítě a  rodiče bariéru ve formě prostředníka – mobilního telefonu? Myslím si, že starý dobrý způsob psaní Ježíškovi, kde dítě napíše či nakreslí vlastní přání a dá jej Ježíškovi za okno je přeci jenom zajímavější – a přeci jenom levnější.

Poznámka redakce: Opravdu doporučujeme poslechnout si Ježíškovy vzkazy a zejména zpěv v první nahrávce  - jde se o jedinečný a vskutku nezapomenutelný zážitek.

Diskuze (36) Další článek: Více vysílačů, větší pokrytí? Ale kdepak!

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Dobrý způsob, Novinka, Paegas, Dovolání


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15