Novinky EuroTelu na duben 2001

Jako na konci každého měsíce, i dnes má EuroTel pro svoje zákazníky několik novinek. O té nejzajímavější jsme však už psali včera.
Novinky EuroTelu na duben 2001
Jako na konci každého měsíce, i dnes má EuroTel pro svoje zákazníky několik novinek. O té nejzajímavější jsme však už psali včera.

Změna účtování služby EuroTel Asistent 1188

Od 1.4.2001 dochází ke změně účtování poplatku za spojení s vyhledaným číslem u zákazníků využívajících některý z programů služeb v síti Eurotel GSM. Od tohoto data bude tento poplatek účtován ve výši odpovídající zákazníkově konkrétnímu standardnímu programu zákaznických služeb. Například při spojení s vyhledaným číslem z databáze telefonních čísel EuroTelu bude toto spojení účtováno jako volání EuroTel - EuroTel, spojení s vyhledaným číslem z databáze Českého Telecomu bude účtováno jako volání EuroTel – pevná linka. Pro zákazníky využívající předplacených karet (GSM nebo T!P) nebo standardních programů služeb v síti T!P zůstávají v platnosti původní podmínky.

Ceny za volání na EuroTel Asistent (1188):

  • Programy služeb GSM: 9 Kč poplatek za spojení s operátorem + 9 Kč za každou minutu spojení (bez DPH). Poplatek za spojení s vyhledaným číslem odpovídá standardnímu programu služeb zákazníka.
  • Programy služeb T!P: 9 Kč poplatek za spojení s operátorem + 9 Kč za každou minutu spojení (bez DPH). Poplatek za spojení s vyhledaným číslem je 9 Kč za každou minutu spojení (včetně DPH).
  • Přeplacené služby Go: 9 Kč poplatek za spojení s operátorem + 15,50 Kč za každou minutu spojení (včetně DPH). Poplatek za spojení s vyhledaným číslem je 15,50 Kč za každou minutu spojení (včetně DPH).
  • Uživatelé sítí zahraničních operátorů v ČR: 9 Kč poplatek za spojení s operátorem + 18 Kč za každou minutu spojení (bez DPH). Poplatek za spojení s vyhledaným číslem je 18 Kč za každou minutu spojení (bez DPH).

Nový program služeb SMS/Data Plus

Společnost EuroTel nabízí od dubna nový program služeb SMS/Data Plus určený pro zákazníky, kteří chtějí využívat pouze datové přenosy a SMS služby s množstevními slevami. Program služeb vychází z již nabízeného programu služeb SMS/Data, novinkou je aktivace služeb GPRS. Technologie GPRS odstraňuje dobu nutnou k sestavení datového spojení, protože její uživatelé jsou neustále připojeni k síti a přenáší jen vyžádaná data. Proto je nejvýhodnější pro prohlížení internetu, čtení elektronické pošty a WAP. EuroTel je stále jediným mobilním operátorem na českém trhu, který svým zákazníkům nabízí vysokorychlostní mobilní datové přenosy technologií GPRS a HSCSD.

Program služeb: SMS/DATA Plus Vnitrostátní sazba Sazba EuroTel – EuroTel Mobile Internet Služba Juice
Měsíční poplatek Druh provozu Volné minuty Špička Mimo špičku Špička Mimo špičku
195 (204,75) Data 0 8,00 (8,40) 4,00 (4,20) 4,00 (4,20) 2,00 (2,10) 2,00 (2,10) 2,00 (2,10)
Hlas 0 15,00 (15,75) 5,00 (5,25) 15,00 (15,75) 5,00 (5,25) - -
GPRS Instant 0 - - - - 0,03 (0,0315) 0,40 (0,42)

Uvedené ceny, mimo místního poplatku, jsou v Kè za 1 minutu bez DPH (s DPH). Po první provolané minutě se účtuje po vteřinách.

Textová služba:

Počet zpráv zdarma Množství zpráv Cena 1 zprávy*
0 1-50 1,50 (1,57)
51-1 000 1,20 (1,26)
1 001-10 000 0,90 (0,945)
nad 10 000 0,75 (0,78)

* Cena získaná množstevní slevou se vztahuje na všechny odeslané textové zprávy za aktuální zúčtovací období.

Ceny jsou uvedené v Kč bez 5% DPH (s DPH).

Změny služby Go SMS Chat

Registrace pro zasílání příspěvků od aliasu (přezdívky) ze všech skupin.

Díky této funkci bylo doposud možné dostávat všechny příspěvky od jednoho aliasu (přezdívky) ze všech, tedy i privátních diskusních skupin. Nově je funkce upravena tak, aby bylo možné dostávat příspěvky pouze od všech účastníků jedné diskusní skupiny nebo dostávat příspěvky od jednoho alisu z konkrétní diskusní skupiny. Vždy je tedy nutné znát celé jméno diskusní skupiny.

Funkční služby nyní:

  • CHAT RGS SKUPINA x
  • CHAT REG alias skupina x

Pokud zákazník zadá příkaz CHAT RGA alias x dostane odpověď: Registrace pouze na alias není povolena, registrujte se na skupinu / alias CHAT REG alias skupina.

Vypsání seznamu diskusních skupin, ve kterých je registrován alias: po zadání příkazu CHAT LST RGA alias budou nově vypsány jen veřejné skupiny, ve kterých je daný alias (přezdívka) registrován. O privátních skupinách, ve kterých se daný alias nachází, nebudou účastníci Chatu informováni.

Speciální nabídka pro zákazníky CK Fisher

Každý zákazník, který si v době od 1.4. do 30.4.2001 koupí jakýkoliv zájezd u CK Fischer a zaplatí plnou cenu zájezdu nebo zálohu, má možnost využít speciální nabídky společnosti EuroTel na nákup mobilního telefonu Nokia 5110 s aktivací, vše za cenu 1,- Kč (včetně DPH). Zvýhodněná cena platí pouze při používání služeb po dobu 24 měsíců. Žádost o poskytování telekomunikačních služeb musí být podána v dubnu nebo květnu 2001, aktivace musí proběhnout nejpozději do 10.6.2001. Nabídka platí do vyprodání zásob.
Váš názor Další článek: Mobily EuroTelu na duben

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Duben, Euro


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15