Novinky Paegasu na květen

Pár novinek Paegasu na květen. Nejsou sice nijak zásadního charakteru, ale někoho potěší: novinky ve službách Paegas Info, Paegas Asistent 333, slevy na letenky a další.
Novinky Paegasu na květen
Tisková zpráva: Služba Paegas Asistent přeloží nyní text nadiktovaný zákazníkem. Dárek pro zákazníky, kteří si přes Paeagas Asistent objednají letenku. Paegas Info nabízí další zdroj informací. Paegas doprovodí na plátna kin premiéru filmu Tmavomodrý svět.

Nový tlumočník

Všichni uživatelé služeb mohou od 1. května využít nových možností služby Paegas Asistent. Vedle tlumočení, mohou nyní majitelé telefonu Paegas nově požádat i o překlad textu a jeho zaslání konkrétní osobě. Nová služba ještě více rozšiřuje možnosti unikátního tlumočení po telefonu, které Paegas jako jediný operátor v České republice poskytuje již od roku 1999.

Stejně jako v případě tlumočení po telefonu, stačí nyní zavolat na službu Paegas Asistent 333, operátorce zadat data: emailovou, faxovou adresu nebo telefonní číslo pro zaslání SMS osoby, které chce text poslat (adresátem může být samozřejmě i sám odesílatel) a jazyk do něhož má být text přeložen. Asistentka se s volajícím potom dohodne na čase, který potřebuje pro kontaktování překladatele. V určenou dobu zavolá zákazníkovi zpět. Ten potom již přímo překladateli nadiktuje text, který chce přeložit. Sazbu 49 Kč bez DPH za minutu, která je účtována za překlad, platí zákazník pouze za dobu, při níž je v kontaktu s překladatelem. Ostatní hovorné je mu účtováno podle sazeb pro služby Paegas Asistent.

VIP dárek Atlantis

Každý zákazník, který si během května objedná letenku prostřednictvím služby Paegas Asistent, získá dárek v podobě VIP zákaznické karty společnosti Atlantis. Ta umožňuje jejím majitelům uplatnit slevy na některé letenky nabízené společností Atlantis, na ubytování ve vybraných hotelech a v některých autopůjčovnách. (Letenka nad 30.000 Kč 4% sleva a vstupenka do salonku Harmony na letišti Praha Ruzyně, letenka nad 20.000 Kč: 2% sleva a vstupenka do salonku Harmony, sleva z ceny hotelů 5%, sleva z ceny pronájmu automobilů společností Alamo a Dollar 5%). Letenky objednané přes Paegas Asistent, patří mezi cenově nejpříznivější na českém trhu.

Další informace v Paegas Info

Služba Paegas Info rozšířila své zdroje o další informační kanály. Od 2. května si mohou všichni majitelé mobilních telefonů Paegas aktivovat nové infokanály, jejichž prostřednictvím budou informováni o nejaktuálnějších novinkách publikovaných na třech serverech společnosti Economia On-Line. Každý, kdo ze svého mobilního telefonu Paegas odešle SMS s klíčovým slovem + Ihned, + Neko či + MaM na číslo 4616 obdrží denně cca pět zpráv ze serverů www.iHNed.cz (aktuální domácí i zahraniční informace z ekonomiky, politiky a oblasti financí), www.MaM.cz (zpravodajství z médií, marketingu a kreativity připravované redakcí odborného týdeníku Marketing a Media) a www.NovaEkonomika.cz (zpravodajství a informace z oblasti nové ekonomiky a informačních technologií, upozornění na novinky z managementu a řízení nové ekonomiky, důležité firemní informace z domova i ze zahraničí). Uživatelé mobilních telefonů Paegas, kteří raději využívají služeb WAP, si mohou aktuální informace ze zmíněných serverů vyhledat přes hlavní menu ClickW@P (Click Info - Zprávy - iHNed - Zprávy iHNed / Nová Ekonomika).

Nadace Tmavomodrý svět

V polovině května se na plátnech pražských kin objeví dlouho očekávaná premiéra filmu Zdeňka a Jana Svěrákových Tmavomodrý svět. Příběh ze života českých letců vznikal za podpory RadioMobilu takřka dva roky a jména jeho tvůrců i hlavních protagonistů ať už známých (Ondřej Vetchý, Oldřich Kaiser, Linda Rybová či Miroslav Táborský) či nových objevů (Kryštof Hádek) slibují už dopředu mimořádnou podívanou. Současně s premiérou filmu začala fungovat i linka pro Nadační fond Tmavomodrý svět, určený na podporu československých příslušníků Britského královského letectva a osob jim blízkých. Lidé, kteří chtějí nadaci přispět zavolají na číslo 0603 60 70 80, kde vyslechnou vzkaz Zdeňka Svěráka a Ondřeje Vetchého a současně se dozvědí i číslo účtu, na nějž mohou zasílat peníze. Po skončení hovoru zašle RadioMobil těm, kteří volají z mobilního telefonu bankovní spojení nadačního fondu prostřednictvím SMS. RadioMobil, který je provozovatelem nadační linky, věnuje za vyslechnutí každého celého vzkazu na konto fondu 5 Kč. (Hovory volajících jsou zpoplatňovány jako běžné volání do sítě Paegas).
Diskuze (7) | Co vám vadí na současné MobilManii?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Očekávaná premiéra, Paegas Aktiv, Vybraný hotel, Paegas, Letenka

Určitě si přečtěte

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

Dnes | Pospíšil Aleš | 5

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

13.  1.  2018 | E15.cz , Gallistl Vladan | 11

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

** Čeští operátoři jsou drazí zhruba stejně jako britští či němečtí ** Za data si nechají pořádně zaplatit v zemích Beneluxu ** Nejhůř je na tom Afrika, na „giga“ tam trhnou skoro 1 000 Kč

27.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 42

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

** Operátor v lednu sleví modely Honor, Huawei a Samsung ** Za necelých 13 tisíc se začne prodávat Samsung Galaxy A8 ** Zlevní také tablet Samsung Galaxy Tab S3, cena klesne o 2 tisíce

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš