Novinky u T-Mobile: Catherine Zeta Jones nahání zákazníky

Další ikonou v reklamním byznysu operátora T-Mobile se stala jedna slavná herečka. Jakou úlohu bude plnit se dozvíte v článku. Chcete za chůze pohodlně posílat emaily? Snad se dočkáte, protože se možná i u nás objeví zajímavý přístroj v distribuci T-Mobile.
Novinky u T-Mobile: Catherine Zeta Jones nahání zákazníky

Přichystali jsme si pro vás několik novinek u operátora T-MobileKlepněte pro větší obrázek

Přestože nehraje tenis…

T-Mobile  International se po úspěšném startu s dvojicí Aggasi Gráfová obrátil na další mezinárodní celebritu. Tentokrát zabrousil do filmových vod a nalákal herečku Catherine Zetu Jonesovou.

Catherine Z. Jonesová byla vybrána, díky tomu, že je mezinárodně žádaná, chytrá, stylová, vyzařuje z ní sebedůvěra a pochopení. Všechny zmíněné vlastnosti a kvality mají reprezentovat i novou globální značku T-Mobile International na světovém trhu.

Reklamní kampaň bude zahájena toto léto v Kalifornii a poté poběží ve Velké Británii. Na konci roku můžeme kampaň očekávat i u nás v ČR. 

Kvality herečky můžete ocenit na následujících stránkách.

Zakázané ovoce

Klepněte pro větší obrázek

V německé síti T-Mobile byl nedávno uveden zajímavý komunikátor BlackBerry 5820. Komunikátor podporuje GPRS je duální a má integrovaného klienta elektronické pošty. Může se pochlubit plnohodnotnou klávesnicí, 8 MB paměti, velkým displejem, který zobrazí až dvacet řádků textu. Je velká pravděpodobnost, že se s ním nakonec setkáme i u nás. Na konci příštího týdne budeme vědět více a samozřejmě vás budeme informovat.

O komunikátorech BlackBerry jste si mohli přečíst v následujících článcích 01, 02.

Diskuze (14) Další článek: Textovkový FunTom: znáte jej?

Témata článku: CAT, Operátoři, T-Mobile, Jones, Mobil, Zákaz

Určitě si přečtěte