Novinky u T-Mobile: Catherine Zeta Jones nahání zákazníky

Další ikonou v reklamním byznysu operátora T-Mobile se stala jedna slavná herečka. Jakou úlohu bude plnit se dozvíte v článku. Chcete za chůze pohodlně posílat emaily? Snad se dočkáte, protože se možná i u nás objeví zajímavý přístroj v distribuci T-Mobile.
Novinky u T-Mobile: Catherine Zeta Jones nahání zákazníky

Přichystali jsme si pro vás několik novinek u operátora T-MobileKlepněte pro větší obrázek

Přestože nehraje tenis…

T-Mobile  International se po úspěšném startu s dvojicí Aggasi Gráfová obrátil na další mezinárodní celebritu. Tentokrát zabrousil do filmových vod a nalákal herečku Catherine Zetu Jonesovou.

Catherine Z. Jonesová byla vybrána, díky tomu, že je mezinárodně žádaná, chytrá, stylová, vyzařuje z ní sebedůvěra a pochopení. Všechny zmíněné vlastnosti a kvality mají reprezentovat i novou globální značku T-Mobile International na světovém trhu.

Reklamní kampaň bude zahájena toto léto v Kalifornii a poté poběží ve Velké Británii. Na konci roku můžeme kampaň očekávat i u nás v ČR. 

Kvality herečky můžete ocenit na následujících stránkách.

Zakázané ovoce

Klepněte pro větší obrázek

V německé síti T-Mobile byl nedávno uveden zajímavý komunikátor BlackBerry 5820. Komunikátor podporuje GPRS je duální a má integrovaného klienta elektronické pošty. Může se pochlubit plnohodnotnou klávesnicí, 8 MB paměti, velkým displejem, který zobrazí až dvacet řádků textu. Je velká pravděpodobnost, že se s ním nakonec setkáme i u nás. Na konci příštího týdne budeme vědět více a samozřejmě vás budeme informovat.

O komunikátorech BlackBerry jste si mohli přečíst v následujících článcích 01, 02.

Témata článku: CAT, Operátoři, T-Mobile, Jones, Mobil, Zákaz

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34