Nový Ericsson R520m – špička mezi špičkami

Ericsson je se svým mobilem R320s velmi úspěšný. Bude stejně dobrý i jeho nástupce, R520m?
Nový Ericsson R520m – špička mezi špičkami
Ericsson R520m je svému předchůdci R320s velmi podobný, jak vzhledem, tak velikostí a hmotností; ostatně to je velmi dobře patrné z obrázků. Novinkou bude především možnost pracovat jak v evropských sítích GSM 900 a 1800 MHz, tak americké PCS 1900 MHz. R520m tak jde stejnou cestou jako mobily z řady Motorola Timeport.

Ericsson R520m také bude prvním mobilem Ericssonu, který bude podporovat rychlé datové přenosy HSCSD (konečně nebudeme závislí jen na Nokii) a GPRS. Měl by to také být jeden z prvních mobilů, které bude umět technologii Bluetooth. Ta má šanci nahradit poměrně nepohodlné datové kabely a infračervené porty; samozřejmě R520m bude podporovat i tyto formy komunikace.

Když kliknete na malé náhledy, zobrazí se větší obrázky. Jejich velikost je 20 až 40 kB, stáhnutí tudíž nebude činit problémy ani čtenářům připojeným přes modem.

     

Není divu, že R520m bude umět všechno, co nyní zvládá R320s; k tomu přidá ještě pár funkcí navíc: přímá práce s e-mailem, kalendář, synchronizace s počítačem, hlasité hands free, T9 a velký telefonní seznam. Dá se tedy předpokládat, že půjde opět o velmi úspěšný manažerský mobil. Dobrá zpráva také je, že telefon nebude o moc dražší než R320s – R520m se tak určitě stane hitem sezóny. Na trhu bude někdy začátkem příštího roku, více podrobností o o datu uvedení však není známo.

Diskuze (14) Další článek: Bomba! Čtvrtý mobilní operátor v Česku

Témata článku: Ericsson, Smartphony, Ericsson, Mez, Špička

Určitě si přečtěte