Nový firmware pro Sony Ericsson T610: přehled změn a vylepšení

Velmi populární model T610 švédsko-japonského výrobce se dočkal další inovace v oblasti ovládacího programu. V několika bodech se můžete přesvědčit o konkrétním zlepšení jeho vlastností.
Nový firmware pro Sony Ericsson T610: přehled změn a vylepšení

Před několika dny byla uvolněna nová verze firmwaru pro Sony Ericsson T610. Je označen pod zkratkou R3C004 a vychází tak ze své starší verze R3C002. Nejnovější verze R3C004 už by měla být k dispozici v českých servisech. Nikdo nám zatím nebyl schopen sdělit přesné změny, z našich zdrojů jsme ovšem vypátrali zhruba toto. 

Tip: Přečtěte si obrovskou recenzi Sony Ericssonu T610.

  • Telefon je údajně opět o něco rychlejší, a to nejen při pohybu v menu, ale také v Javě, při zadávání textu a během Bluetooth přenosu. Rovněž občasné "zamrznutí" přístroje bylo eliminováno. Při testu rychlosti v programu JBenchmark předvedla T610 něco přes 30% nárůst (o tomto programu jsme psali zde).
  • Pokud si necháte přehrát zaznamenaný hovor, telefon jej reprodukuje jako hlasité handsfree. Původně bylo potřeba postupovat přes MMS. Výsledek je prý kvalitnější.
  • Při odesílání textovek či multimediálních zpráv MMS se objevila nová položka "Kontakty", díky které můžete přejít rovnou k vyhledávání v kontaktech telefonu.
  • Položky telefonního seznamu je nyní možné individuálně kopírovat ze SIM karty do paměti telefonu.
  • Snímky z integrovaného foťáčku vypadají na displeji jasněji a čistěji, na počítači se kvalita rovněž mírně zlepšila. Pořízené snímky jsou menší a zabírají tak méně paměti, zvlášť když jej proženete editorem obrázků v telefonu.
  • Při focení si můžete kromě nastavení jasu (joystickem nahoru/dolů) pohrát i s barevnou sytostí (joystickem vpravo/vlevo).
  • Hodiny na pozadí mají vyrovnanější styl fontu.
  • Telefon vydává stejný zvuk při zapnutí i vypnutí.
  • Zvuk je obecně hlasitější, pokud se na přehled melodií díváte ze složky "Moje Zvuky", zahrají vám v maximální hlasitosti.
  • Při zapnutých vibracích telefon vibruje na upozornění kalendáře i budíku.

Tip: Aktuální verzi firmwaru zjistíte na telefonech Sony Ericsson kombinací kláves >*<< *<*.

Pokud už náhodou Sony Ericsson T610 s novým firmwarem máte, nebojte se napsat do diskuse vaše zajímavé postřehy. Je klidně možné, že nám tu něco chybí.

Diskuze (70) Další článek: Prodeje Nokie N-Gage jsou obrovským zklamáním

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson T610, Firmware, Nový firmware, Přehled, Vylepšení, Son, Český servis


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21