Nový iPAQ (ne)vážně: nejnovější modely

Nově představené iPAQy mají své další rozšíření - chcete kupříkladu výkonný model pro profesionální ostřelovače, červenou verzi pro švýcarskou armádu nebo satelitní příjem televizního vysílání?
Nový iPAQ (ne)vážně: nejnovější modely

Jak již napovídá sám nadpis tohoto oddechového článku, podíváme se zde na zajímavé fotomontáže nové řady kapesních počítačů iPaq. Tyto obrázky se na světových diskusních fórech objevily již před časem - v době, kdy se ještě spekulovalo o tom, zda nové iPaqy budou mít skutečně vestavěnou anténu.

Dnes již víme, jak skutečné modely nové řady vypadají, nicméně některé napodobeniny jsou více než zdařilé.

Klepněte pro větší obrázek

Takhle vypadal původní obrázek nové řady iPAQů, který se na diskusních fórech objevil. Netrvalo to dlouho, a začaly se objevovat první zdařilé úpravy - jejichž autoři se povětšinou snažili dokázat, že původní obrázek je také jen fotomontáž.

Klepněte pro větší obrázek

Takhle by mohl vypadat iPAQ, jehož operační systém tvoří to nejdůležitější ze stolních Windows 2000.

Klepněte pro větší obrázek

Tohle je speciální model pro snipery - všimněte si především optického infrazaměřovače s náhledem na displej kapesního počítače. Hlaveň této zbraně vypadá jako anténa, takže u neznalých nemusí takhle vyzbrojený terorista vzbudit vůbec žádné podezření.

Klepněte pro větší obrázek 

Tento model je určen především zaměstnacům tajných služeb - příjem tajných informací z komunikačních satelitů zajišťuje malinká anténí parabola.

Klepněte pro větší obrázek

Tento červený krasavec je však vrcholem této produktové řady - proč s sebou nosit dvě zařízení (iPAQ a skládací kapesní nůž), když můžete mít v jednom zařízení vše? Model je vyveden v klasické elegantní červené.

Diskuze (2) Další článek: Poklesy cen mobilů, které vám nedají spát

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Model, Nejnovější model

Určitě si přečtěte