Nový katalog Mobilní volání právě v prodeji!

132 stran, přehled 124 telefonů, rady pro výběr nejvýhodnějších tarifů a balíčků + doporučení pro nákup nejlepších mobilů
Nový katalog Mobilní volání právě v prodeji!

Klepněte pro větší obrázek

Po půl roce se do prodeje dostává další katalog mobilů, který je vaším nejlepším mobilním rádcem již několik let. Nejnovější číslo vychází pod přiléhavým názvem Mobilní volání 2009/2010, nevěnuje se totiž pouze telefonům, nýbrž také operátorským službám, veškerým tarifům a balíčkům! Mobilní volání je dokonalým průvodcem všemi tarify a zvýhodněními všech českých operátorů, podobný přehled jinde nenajdete. Výběr vhodných tarifů, balíčků a mobilů ilustrujeme na vhodných příkladech uživatelů, určitě se mezi nimi najdete i vy. V publikaci samozřejmě objevíte spoustu dalších praktických mobilních informací (jak přenést číslo, mobilní slovníček, profily operátorů, seznam jejich prodejen apod.).

S Mobilním voláním budete neustále v kontaktu s aktuálními údaji o volání. Díky aktualizační službě budeme všem čtenářům Mobilního volání posílat pravidelné aktualizace po dobu jednoho roku, aby mohli stále sledovat nejvýhodnější nabídky operátorů.

Mobilní volání bude v prodeji od soboty 3.10.2009 za 99 Kč, má 132 stran.

Mobilní volání 2009/2010 můžete prolistovat zde.

Diskuzní fórum k publikaci je k dispozici pro vaše náměty a připomínky.

Další článek: Nové navigace Mio Moov: s DVB-T a 7“ displejem

Témata článku: Mobilní volání, Prodej, Volání, Kat, Katalog, Mobil

Určitě si přečtěte