Nový kryt udělá z Motorol pořádně ukřičený stereo reproduktor

Motorola představila nový rozšiřující kryt z řady Moto Mods, která je kompatibilní se smartphony Moto Z první, druhé a také nadcházející třetí generace. Tentokrát jde o další variaci na hlasitý reproduktor, jenž obohatí zvukové funkce smartphonu. Pod příslušenstvím tentokrát není podepsána značka JBL jako u minulých dvou repro-krytů, ale přímo samotná Motorola.

Kryt bude na výběr v červeném, modrém nebo černém provedení, dokáže přehrávat hudbu, ale také vyřizovat telefonní hovory v režimu hlasitého handsfree. Ze zad se dá vyklopit kruhový stojánek, díky kterému potom telefon stojí na boční hraně a nemusíte jej odkládat na displej. Moto Stereo Speaker má poskytnout bohatší zvuk s prokreslenějšími basy. Napájí se z baterie telefonu, vlastní akumulátor neobsahuje. V prodeji bude zhruba za 1 500 Kč.

Na veletrhu v Barceloně jsme vyzkoušeli Lenovo Moto Health Mod:

Váš názor Další článek: LG chce ještě rychlejší aktualizace. Otevírá nové softwarové centrum pro smartphony

Témata článku: Motorola, Příslušenství, Hudba v mobilu, Moto Mods, Barcelona, Reproduktory, Moto, JBL, Kryt, Nový kryt, Hlasitý reproduktor, Reproduktor, Boční hrana, Nov, Červené provedení, Telefonní hovor, Hlasité handsfree


Určitě si přečtěte

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

Ani Samsung, ani Huawei. První skládací telefon na světě představila bezejmenná čínská firma

** Rok 2019 má být rokem skládacích hybridů, Nová éra však načala trochu s předstihem ** Royole FlexPai je první skládací hybrid na světě, ale počítejte hned s několika kompromisy ** Tím hlavním je velká tloušťka zařízení při jeho složení...

Martin Chroust | 33

Technologický zázrak a prudká facka pro Google. Huawei Watch GT vydrží dva týdny

Technologický zázrak a prudká facka pro Google. Huawei Watch GT vydrží dva týdny

** Huawei nás na tiskové konferenci zahltil novinkami ** Jednou z nich jsou kruhové chytré hodinky Watch GT ** Mají GPS, vlastní systém a nabité vydrží až 2 týdny.

Filip Kůžel, Jan Láska, Martin Miksa | 38