Nový kryt udělá z Motorol pořádně ukřičený stereo reproduktor

Motorola představila nový rozšiřující kryt z řady Moto Mods, která je kompatibilní se smartphony Moto Z první, druhé a také nadcházející třetí generace. Tentokrát jde o další variaci na hlasitý reproduktor, jenž obohatí zvukové funkce smartphonu. Pod příslušenstvím tentokrát není podepsána značka JBL jako u minulých dvou repro-krytů, ale přímo samotná Motorola.

Kryt bude na výběr v červeném, modrém nebo černém provedení, dokáže přehrávat hudbu, ale také vyřizovat telefonní hovory v režimu hlasitého handsfree. Ze zad se dá vyklopit kruhový stojánek, díky kterému potom telefon stojí na boční hraně a nemusíte jej odkládat na displej. Moto Stereo Speaker má poskytnout bohatší zvuk s prokreslenějšími basy. Napájí se z baterie telefonu, vlastní akumulátor neobsahuje. V prodeji bude zhruba za 1 500 Kč.

Na veletrhu v Barceloně jsme vyzkoušeli Lenovo Moto Health Mod:

Váš názor Další článek: LG chce ještě rychlejší aktualizace. Otevírá nové softwarové centrum pro smartphony

Témata článku: Motorola, Příslušenství, Hudba v mobilu, Reproduktory, Moto Mods, Moto, Barcelona, JBL, Motorol, Červené provedení, Hlasitý reproduktor, Telefonní hovor, Kryt, Reproduktor, Nov, Nový kryt, Hlasité handsfree, Boční hrana


Určitě si přečtěte