Nový low-end pro Ameriku od Sony Ericsson

Američtí uživatelé se v brzké době dočkají dalšího modelu z dílny Sony Ericsson. Jedná se o jednoduchý low-end s barevným displejem a podporou multimediálních zpráv MMS.
Nový low-end pro Ameriku od Sony Ericsson

Low-end s barvouKlepněte pro větší obrázek

Hned z úvodu podotknu, že se jedná o model pro americké sítě, neboť pracuje v pásmu 850/1900 MHz.

Novinka s označením T226 vzhledově vychází ze směru, který nastolil model T100. Vše je až jednoduše hranaté a přímočaré. Vzhled nového Sony Ericssonu můžeme z větší části považovat za předobraz evropské varianty, která snad v brzké době nahradí model T200.

Na rozdíl o ní však přináší do kategorie levných mobilů barevný displej a multimediální zprávy MMS. Displej zobrazí netradičních 512 barev. Mobil o velikosti oblíbené T68i se bude, podle slov výrobce, snadno ovládat a hlavně poskytne uživateli spoustu zábavy. Ta bazíruje hlavně na možnosti připojit k telefonu přídavný digitální fotoaparát CommuniCam MCA-25 a dosyta si vyhrát z pořízenými snímky. Kromě tradiční možnosti zaslat je na další Klepněte pro větší obrázektelefon či počítač lze snímky přiřadit k jednotlivým kontaktům. Uživatel pak snadno rozpozná volajícího podle jeho fotografie. Informace od výrobce sice o technologii GPRS zatím mlčí, avšak z přítomnosti MMSek lze usuzovat, že ji telefon nabídne.

Další podstatnou vlastností bude podpora her Mophun. S tímto systémem jste se již mohli setkat například u modelu T300. Atmosféru her výborně dokreslí také zvuk. Ten je v našem případě polyfonní (32hlasý).

Telefon o velikosti 100 x 42 x 19 mm a hmotnosti pouhých 74 gramů dokáže standardně dodávaná baterie udržet při životě více než 11 dní nebo až 7,5 hodiny provozu. Na americkém trhu se objeví nejdříve až na podzim.

Bližší informace naleznete zde.

Diskuze (7) Další článek: Sony Ericsson T610 jako Charlieho andílek

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Son

Určitě si přečtěte