Nový Panasonic G70: opravdu je vám žena věrná?

Panasonic připravil pro předvánoční trh nový mobil ve stylu Xelibri určený výhradně ženám. Ve vtipné konstrukci se zrcátkem naleznou kromě očekávaných funkcí také grafický horoskop a další neobvyklé funkce.
Nový Panasonic G70: opravdu je vám žena věrná?

Ženy jako potenciální zákazníky oslovuje stále více výrobců mobilních telefonů. Vzpomeňme na ambiciózní Samsung a jeho SGH T500 nebo poslední kolekci Xelibri, kde se objevil mobil ve stylu pudřenky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Podobný model véčka v designu pudřenky se zrcátkem nyní představil i Panasonic. Jeho útok na něžné pohlaví je cítit z každé vteřiny flashové prezentace, kterou umístil na svůj web. Uvidíte v ní půvabnou slečnu s G70 v různých, ryze ženských situacích.  

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kdybyste to nepoznali, tohle je nový mobil od Panasonicu

Moderní šperk

První ženský mobil od Panasonicu je duální (pracuje v pásmech 900/1800 MHz) a má barevný displej. V zavřeném stavu vypadá jako šperk, jeho neobvyklý vzhled ho dělá opravdu výjimečným. Malý vnější displej na horná straně je monochromatický s bílým podsvícením, oproti displeji vnitřnímu, který nabízí paletu čtyř tisíc barevných odstínů. Tu lze využít hlavně pro vkládání obrázků do pozadí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Dáma s bohatou výbavou

Funkční výbava modelu G70 je nad očekávání bohatá. Snad každého překvapí přítomnost GPRS, které zvyšuje komfort práce s wapovým prohlížečem ve verzi 2.0. Kromě osvědčených textových zpráv lze využít i pokročilejšího způsobu komunikace pomocí rozšířených textovek EMS. U obou přijde vhod slovník T9 pro rychlé psaní. Ze zajímavých aplikací vyzdvihněme Biorytmy, které vtipně nastíní budoucí vývoj konkrétního dne - stejně jako v populárním filmu "Jáchyme, hoď ho do stroje" stačí zadat jen datum narození.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Uživatelky jistě potěší i kvalitní vícehlasé vyzvánění, kdy je v jeden okamžik slyšet až čtyřicet nástrojů. Nové melodie si mohou samozřejmě stáhnout z internetu stejně jako obrázky do pozadí. Pro chvíle nudy je v telefonu připraveno i několik her. Další informace o vnitřní výbavě a předpokládané ceně zatím nejsou známy.


Redaktorka MobilManie dodává: „Ryze ženské“ funkce mobilu mohl vymyslet jedině chlap. Běžná praktická uživatelka mobilního telefonu by asi těžko řekla, že znát svůj denní biorytmus nebo možnost namalovat si v terénu pusu je důležitou funkcí, kterou by měl každý mobil bezpodmínečně mít. Je vidět, jak špatně nás znáte.

Klepněte pro větší obrázek

Ve zkratce:

Mobilní telefon Panasonic G70

  • Síť: GSM 900/1800 MHz
  • Rozměry: neznámé
  • Hmotnost: neznámá
  • Displej: 4 096 barev vnitřní, monochromatický vnější
  • Zprávy: SMS, EMS
  • Internet: WAP 2.0, GPRS
  • Vyzvánění: polyfonní 40hlasé, vibrační
  • Další funkce a vlastnosti: hry, budík, kalkulačka, poznámky, kalendář, biorytmy, T9, stahování obrázků a melodií.
Diskuze (15) Další článek: Prodeje Nokie N-Gage: 400 000 je hezké číslo, ale ... (oživeno)

Témata článku: Panasonic, Uživatelka

Určitě si přečtěte