Nový Philips 350 je určen pouze mladým

Pokud jste se zúčastnili zajímavé akce s Philipsem, možná se vaše fotografie objeví i v novém modelu mobilního telefonu Philips 350. Telefon si právě s fotografiemi rozumí nejlépe. Uživatelé se mají na co těšit, měl by se totiž ukázat za příjemnou cenu.
Nový Philips 350 je určen pouze mladým

Zanedlouho bude oficiálně představen nový mobilní telefon Philips 350, který bude již druhým počinem francouzské značky v nové řadě charakterizované sloganem „Things To Do Your Thing“. Prvním byl model Philips 530, který jsme vám představili jako možného „zabijáka“ oblíbeného modelu Sony Ericsson T610. Nová zábavná řada (kategorie) mobilních telefonů pod značkou Philips je určena mladým uživatelům, kteří ji dokáží využít k dokreslení své osobnosti, ale také pro zábavu nebo jako komunikační prostředek. Alespoň podle reklamních slov výrobce.

Uvedení novinky doprovázela zajímavá akce ze strany výrobce. Ten vyzval fanoušky značky, aby zasílali zajímavé fotografie, obrázky, kresby či jinou grafiku. Nejlepších sto zaslaných výtvorů se potom objeví přímo v novém telefonu a jejich autoři vyhrají zmiňovaný mobilní telefon. Výherců je tedy rovná stovka – přesně tolik, kolik obrázků bude v novince uloženo. Některé výherní obrázky můžete spatřit zde.

Klepněte pro větší obrázek

Teď se vraťme k samotnému telefonu. Ten je poměrně drobný a štíhlý, což nejlépe dokládají jeho rozměry 106 x 46 x 17 mm a jeho hmotnost pouhých 75 gramů. Displej není tentokrát tak barevný jako u další novinky s označením 530, ale vystačí si s paletou 4 096 barev. Což ovšem není žádný handicap. Barvičky se budou určitě hodit a to nejen kvůli podpoře MMS zpráv, ale hlavně kvůli přídavnému foťáčku. Mezi další lahůdky v nabídce funkcí můžeme zařadit podporu Java aplikací nebo připojení technologií GPRS třídy 10. 

Detailní parametry nového mobilního telefonu Philips 350 budou k dispozici až po oficiálním představení během několika následujících dnů. Předpokládaná cena novinky je 130 až 140 Euro, tedy něco okolo 4 500 Kč.

Obrázek pochází z webu Mobile-Review.com

Diskuze (5) Další článek: Diskuse: jak jste spokojeni s datovým tarifem Eurotel Data Nonstop?

Témata článku: Philips, Philips 350, Philips 530, Sony Ericsson T610, Komunikační prostředek, Zajímavá akce

Určitě si přečtěte

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

** Pojmy spojené s mobily se objevují i v zubních kartáčcích Philips ** Powerbanka, bezdrátové nabíjení, Bluetooth, spojení se smartphonem, mobilní aplikace, senzory pohybu, intenzita tlaku ** Zkusili jsme dětský i dospělácký Sonicare a oba nás uchvátily nejen jako gadgety, ale i jako (pozor, překvapení) skvělé zubní kartáčky

15.  12.  2016 | Kůžel Filip | 3

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips se ve velkém vrhá do nositelností. Zajímavé je, že nechce konkurovat Apple Watch, nebo Samsungu. Jeho nositelnosti mají zlepšit péči o lidské zdraví.

27.  5.  2016 | Kůžel Filip | 1

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

22.  7.  2012 | Láska Jan | 25

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Pro iPhone dělá hudební aparaturu kde kdo, ale Philips se pustil i do komplikovanější platformy Android. Krátce si představíme čtyři modely řady Fidelio.

16.  3.  2012 | Posejpal Jan | 33

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Kapesní LED projektor nepředstavuje už nic mimořádného, tento Philips ale exceluje podporou formátů videa. Ani cena není zlá.

15.  10.  2011 | Holčík Tomáš | 6