Nový, přehlednější a lepší Katalog mobilů je na stáncích

Připravili jsme další vydání Katalogu mobilů. Vydáváme ho dvakrát ročně a na českém trhu zatím nemá konkurenci. Katalog obsahuje krátké recenze všech mobilních telefonů, jež jsou v době vydání na pultech českých obchodů. Jeho koupí získáte neocenitelného rádce při výběru nového mobilu pro sebe nebo své známé.
Nový, přehlednější a lepší Katalog mobilů je na stáncích

Nový Katalog mobilu se na stáncích objeví během dneška a vydrží tam přibližně do konce listopadu. Koupíte ho za 89 Kč a můžete se těšit na 148 stran plných recenzí, fotek a podrobných parametrů všech mobilních telefonů na českém trhu. Pokud jste si včas objednali Superpředplatné Mobilit, dostanete Katalog automaticky do schránky (právě dnes se rozesílá).

Klepněte pro větší obrázek

Na úvod jsme připravili osm celostran rad a tipů, kde porovnáváme mobily vhodné pro určitou kategorii uživatelů. Dozvíte se, jaké jsou nejlepší telefony například pro práci a na jaké funkce se u takového mobilu máte zaměřit. Dále se dočtete o telefonech pro foto, hudbu, styl, zábavu, pro děti, starší uživatele a pro technoidy.

Kromě obecného povídání přímo doporučíme deset mobilů, které jsou podle našeho názoru pro danou skupinu lidí vhodné. Tři nejvhodnější jsme pak označili jako Tip Mobilit.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Možná ale nehledáte mobil jen pro jeden konkrétní účel. Máte prostě v peněžence několik tisíc a chcete co nejlepší mobil v určité cenové kategorii. Proto jsme připravili také žebříčky deseti nejlepších mobilů v kategoriích do tří, čtyř, pěti, šesti, osmi a deseti tisíc korun a ještě jeden žebříček s nejlepšími mobily bez ohledu na cenu.

Klepněte pro větší obrázek

Jak vypadá recenze

Recenze v Katalogu jsou tentokrát řazeny podle abecedy, což by vám mělo maximálně usnadnit hledání. Sekce věnovaná jednotlivým výrobcům je vždy uvedena zvláštní stránkou, kde se dozvíte, které telefony tohoto výrobce v Katalogu popisujeme, a najdete tam také informace o prodejcích a autorizovaných servisech.

Klepněte pro větší obrázek

Většina recenzí zabírá polovinu strany. Najdete tam čelní obrázek popisovaného telefonu, krátký a výstižný popis, malý infobox s nejdůležitějšími parametry, boxík s informacemi o dostupném originálním příslušenství a vyznačené kategorie, do kterých telefon podle našeho názoru patří (berte to pouze jako doporučení, každému může samozřejmě vyhovovat něco jiného). Dále samozřejmě nesmí chybět aktuální cena, redakční hodnocení a také tři konkurenti, tedy telefony s podobnou nabídkou funkcí.

Klepněte pro větší obrázek

U obzvlášť důležitých nebo zajímavých telefonů jsme přidali ještě polovinu strany obrázků. Je zde vždy několik detailních fotek, vybrané displeje a pokud má telefon vestavěný fotoaparát, můžete si prohlédnout také vyfocené snímky.

Klepněte pro větší obrázek

Spousta dalších informací

Téměř každý výrobce u nás prodává i nějaké originální příslušenství - datové kabely, pouzdra nebo třeba autíčka na dálkové ovládání. Za každou sekcí je tedy část věnovaná zajímavému příslušenství daného výrobce.

Klepněte pro větší obrázek

Podařilo se nám také zjistit, jaké telefony se u nás budou prodávat v nejbližších měsících. Tyto horké informace jsme zařadili do sekce Novinky.

Klepněte pro větší obrázek

Samozřejmostí je velmi podrobný přehled parametrů mobilních telefonů. Jsme na něj docela pyšní, v takovém rozsahu nic podobného jinde nenajdete. V Katalogu jsme připravili celých dvacet stran parametrů mobilních telefonů a dvě strany parametrů komunikátorů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Nekupujte zajíce v pytli

Pokud ještě stále váháte, zda si nový Katalog mobilů pořídit, můžete si ho předtím nezávazně prolistovat a nemusíte kvůli tomu dokonce ani chodit do trafiky. Elektronickou verzi totiž najdete na internetových stránkách Mobilit.

Pokud vás některý z mobilů zaujme, přijďte se na něj podívat na Invex. V pavilonu B vás totiž bude čekat Mobility Hall – výstava všech telefonů, které se v Česku prodávají. Podrobnější informace najdete na MobilManii začátkem příštího týdne.

Diskuze (5) Další článek: Eurotel Asistent rozšiřuje svoje služby

Témata článku: Ostatní, Mobil, Přehled, Kat, Katalog, Lep

Určitě si přečtěte