Nový Sony Ericsson A1101S: nejroztomilejší mobil značky, co bliká

Milý, hezký a hlavně zajímavý. Vhodný doplněk na každou večerní párty v klubu. Řeč je o novince pod značkou Sony Ericsson, která si v těchto dnech odbývá svou premiéru.
Nový Sony Ericsson A1101S: nejroztomilejší mobil značky, co bliká

Mobilní telefon Sony Ericsson A1101S není určen pro naše sítě, ale funguje pouze v sítích CDMA2000 1x. Je to velká škoda, neboť jak sami zjistíte, má co nabídnout i evropskému uživateli.

Pro blaho uživatele bylo uděláno maximum. Telefon ovšem nenabízí přemíru nových funkcí, jakby se předpokládalo, ale zato dovolí uživateli, aby se dosyta vyřádil při přeměně telefonu k obrazu svému. A nutno podotknout, že měnit lze snad vše.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Světluška

Na obrázcích jste si jistě povšimli zajímavě svítícího panelu na přední straně telefonu. Tomu sekunduje i kloub spojující obě části véčkové konstrukce. Aby telefon zářil podle vašich představ, můžete si nastavit jednu z 25 světelných variant. Telefon se rozzáří pokaždé, když vám bude někdo volat. Blikání může být časem nudné a i na to bylo pamatováno – charakter světla totiž přímo ovlivňuje poloprůhledný panel. Ten je vyměnitelný a v základním balení spolu s telefonem naleznete tři varianty – Normal, Reversible a 3D. Pokud by nestačili, můžete se poohlédnout po rozšiřujícím balíčku obsahujícím další kryty s názvy jako Rhistones, Mirror, Denim, Python, Harako a dalšími. Příjemnou novinkou u Sony Ericsson je možnost přizpůsobit menu telefonu tak, aby ladilo s nasazeným krytem. Ke třem krytům v balení naleznete v menu telefonu tři ekvivalentní druhy menu. Jelikož však existuje rozšiřující balíček s dalšími kryty, můžete si odpovídající typ menu stáhnout z japonské wapové adresy pro uživatele Sony Ericsson  sonyericsson@ez, kde naleznete dalších 24 variant.

Klepněte pro větší obrázek

Bez antény

Líbivé „véčko“ se může pochlubit integrovanou anténou i  svými rozměry 102 x 47 x 23 mm. Váha mobilu je 110g.  Není to teda žádný drobeček. Uživateli však může nabídnout obrovský displej, který je schopen zobrazit až 65 536 barev. V paměti telefonu je dostatek místa pro 500 kontaktů, které můžete přímo využít při odesílání emailů. Těch uložíte rovných 200 a ještě zbude místo pro sto záznamů v kalendáři, deset poznámek nebo 60 s v diktafonu spolu s 40 s pro audio záznamy. Z toho vyplývá, že paměť mobilu musí mít velkou kapacitu – a je tomu tak, paměť pro data disponuje 2 MB.Výrobce se u tohoto modelu chlubí výkonným repráčkem a tak by byla škoda nezmínit polyfonní vyzvánění, které je v tomto případě dokonce 40hlasé. Díky WAPu můžete do telefonu stahovat další polyfonní melodie, ale také například obrázky, AIBO kalendář (vážně netušíme o co s jedná) a dokonce i manuál k telefonu. Přestože je barevný displej velký nenasyta, parametry vztahující se k výdrži nejsou zase tak špatné – pohotovostní doba 270 h a doba hovoru téměř 3 h.

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na pultech obchodů se objevil počátkem listopadu a to hned ve třech barevných provedeních – Splash White, Infinity Silver a Trance Orange.

Diskuze (14) Další článek: Diskuse: jaký mobil pro ty, co špatně vidí?

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Aibo, Líbivé véčko, Mobil, Son

Určitě si přečtěte