Nový Sony Ericsson V800: véčko s EDGE a 3G (přehled bleskovek)

Nový Sony Ericsson V800: véčko s EDGE a 3G - Nový Sony Ericsson V800: véčko s EDGE a 3G - První živé fotky nadupaného véčka od Sony Ericssonu. Stačili jste všechno? Připravili jsme přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
Nový Sony Ericsson V800: véčko s EDGE a 3G (přehled bleskovek)

Další důkaz o chystaném telefonu Nokia
Nokia dnes rozeslala tiskové oznámení s odkazem
na tuto stránku svého webu. Běží na ní uzavřená prezentace čehosi, co si spojujeme s očekávaným představením nového byznysového mobilního telefonu Nokia 6670 (více v této bleskovce).

 

Nový Sony Ericsson V800: véčko s EDGE a 3G
Sony Ericsson dnes pro skupinu Vodafone představil nový mobilní telefon V800. Jde o 3G mobil, o kterém se už delší dobu šušká, označoval se jako Z1020. Je velmi pravděpodobné, že Sony Ericsson jej za čas, až pomine exkluzivita Vodafone, uvede i na běžný trh. Vodafone mimochodem dnes představil kolekci deseti 3G telefonů určených pro vánoční trh.

 

Mobily Nokia budou mít držák nové generace
Titulek jsem nevymyslel sám, přesně tak totiž Nokia v oficiální zprávě označuje svůj nový držák pro mobilní telefony vybavené Pop-Portem. Bude se prodávat v různých barevných kombinacích, aby ladil s interiérem automobilu. Telefon se do něj jednoduše vkládá i vyjímá, připojení na externí anténu je ale opět řešeno bezdotykově.

 

Mohu nainstalovat symbianový program do Nokie 6230?

K titulku, kvůli kterému jste tuto bleskovku určitě otevřeli a chystáte si na nás v diskusi smlsnout, o jakých nesmyslech to píšeme, mě dovedla jedna otázka ve fóru. Čtenáře zajímá, jestli může na Sony Ericssonu K700i spustit symbianové programy (tak dlouhý název telefonu se mi už do nadpisu nevešel).

 

Velké slevy: véčko 7200 a další Nokie

Distributor mobilních telefonů GSMobile Group ve svých pravidelných newsletterech oznámil snížení ceny Nokie 7200. Tento telefon, který se i v levných internetových obchodech prodával přibližně za dvanáct tisíc sedm set korun, bude od pondělka u distributora stát 11 490 Kč včetně DPH.

 

Eurotel zpomaluje streamované video a rádio (oživeno: jen dočasně)

Eurotel u služby Data Expres (CDMA) po omezení rychlosti stahování v P2P sítích sáhnul nyní také na streamovaná média. Internetová rádia, video či konference tak dostávají přidělenu šířku pásma nanejvýš 80 kb/s.

 

První živé fotky nadupaného véčka od Sony Ericssonu

Korejský výrobce Pantech & Curitel včera oficiálně představil svůj nový mobilní telefon s označením P1. Jde o konstrukčně nezvyklý přístroj, který se drží naležato podobně jako třeba Nokia N-Gage.

 

T-Mobile posílá MMS až do velikosti 300 kB
U T-Mobilu lze od 7. září posílat ve vlastní síti multimediální zprávy až do velikosti 300 kB. Doposud byl tento limit pouze třetinový a na této hodnotě zůstal i u ostatních dvou operátorů. Eurotel dokonce na webu uvádí, že maximální velikost MMS je pouhých 30 kB, to je ale jen hodnota, kterou zvládne i ten nejhloupější telefon.

 

Z redakce: právě jsme dokončili podzimní Katalog mobilů

Dokončením tištěného Katalogu mobilů jsem se na MobilManii chlubil už dvakrát a neodpustím si to ani teď. Právě jsme vytvořili tiskové soubory PDF všech sto osmačtyřiceti stran této v České republice stále unikátní publikace – a teď je už jen na tiskárně, jak se s nimi popere.

 

Korea: dvoumegapixelový fotomobil se syntézou řeči

Korejský výrobce Pantech & Curitel včera oficiálně představil svůj nový mobilní telefon s označením P1. Jde o konstrukčně nezvyklý přístroj, který se drží naležato podobně jako třeba Nokia N-Gage.

Váš názor Další článek: Megarecenze Motorola Razr V3: absolutní vrchol luxusu (přehled článků)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Véčko, Ostatní, Ericsson, 3G, Nokia 6670, Nokia N-Gage, Edge, Přehled, Tiskové oznámení, Son, Dlouhý název, Blesk


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 20

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47