Nový virtuál Telestica: přiveď kámoše, nebudeš platit

Přemluv bábu nebo dědu, manželku i kámoše a voláš zdarma, láká Telestica. Dále slibuje lidský přístup a živé operátory namísto automatů. Volání má od 0,50 Kč/min.
Nový virtuál Telestica: přiveď kámoše, nebudeš platit

Řadu tuzemských virtuálních operátorů čerstvě rozšiřuje Telestica. Operátor ústy svého ředitele stírá slůvko virtuální, jelikož „může evokovat něco fyzicky neexistujícího, kdežto společnost Telestica tvoří skuteční lidé,“ tvrdí. To ovšem nemění nic na skutečnosti, že funguje úplně stejně jako ostatní MVNO na trhu a využívá infrastrukturu T-Mobilu (pravděpodobně zprostředkovaně přes GTS Czech). Motto Telesticy zní jednoduše: „Volání za 0,50 Kč pro všechny.“

Sazba 0,50 Kč za minutu skutečně platí u všech tří nabízených tarifů, avšak jen pro volání do vlastní sítě. Tarify nabízí Telestica právě tři: Tarif 100, 200 a 300. Název tarifu napoví měsíční paušální poplatek. Nejnižší tarif obsahuje 50 volných minut, střední 100 a nejvyšší 250 volných minut. U Tarifu 100 tak minuta teoreticky vychází na 2 Kč, u Tarifu 300 na 1,20 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Za každého přeběhlíka vám Telestica odpustí tři měsíční paušály, navíc si mezi sebou budete volat za padesát heléřů za minutu (obr.: Telestica.cz)

Slůvko „teoreticky“ je přitom zcela na místě, jelikož operátor účtuje hovory po celých minutách (60+60), což v praxi znamená citelnou redukci minut, respektive prodražení sazby v průměru o 30 %. Jen malou náplastí je skutečnost, že nevyužité minuty se převádí do dalšího měsíce.

 
Přemluv bábu, přemluv dědu, manželku či manžela a paušály Ti budou odpuštěny...
 

V podobném duchu nabízí Telestica i data. Má celkem tři balíčky: malý, střední a velký. Jak žertovně říká, nejde o popcorn, ale o 100, 200 a 300 MB velké datové balíčky, jejichž cena činí 100, 150 a 200 korun měsíčně.

Přehled tarifů a cen:

Ceník Tarif 100 Tarif 200 Tarif 300
Měsíční paušál 100 Kč 200 Kč 300 Kč
Volné minuty 50 150 250
Volání v síti Telestica (Kč/min.)* 0,50 Kč
Volání do ostatních sítí (Kč/min.)* 1,50 Kč
SMS v síti Telestica 0,50 Kč
SMS do ostatních sítí 0,50 Kč
MMS 5 Kč
*hovory jsou účtovány po minutách (60+60)

Datové balíčky:

Datové balíčky* Malý Střední Velký
FUP 100 MB 200 MB 300 MB
Měsíční paušál 100 Kč 150 Kč 200 Kč
*rychlost po překročení FUP 64 kb/s

Ptáte se, co zajímavého nabízí operátor v porovnání s konkurenty? Jednak slibuje lidský přístup a živou konverzaci s lidským operátorem namísto automatů, ale hlavně odměnu za každého nového zákazníka, kterého jako stávající zákazník přivedete. Za každou novou duši budiž odpustek v podobě tří měsíčních paušálů.

Lidově řečeno, přemluvím manžela/manželku a získám tím paušál na tři měsíce zdarma. Přemluvím sedm dalších kamarádů a volám dva roky zadarmo,“ vysvětluje operátor.

Objednávku služeb Telesticy lze provést pohodně online. Za nové číslo není účtován žádný poplatek, za přenesení čísla od konkurence účtuje operátor 300 Kč.

Zahájení poskytování služeb na SIM kartě vyjde na 100 Kč. Z dalších poplatků – tištěné vyúčtování stojí 20 Kč, hovor s operátorem na lince 730 731 732 vyjde na 0,50 Kč/min. ze sítě Telestica. Za volání z jiných sítí je účtován poplatek dle tarifu volajícího.

Telesticu najdete na Facebooku nebo na Twitteru.

Diskuze (41) Další článek: Ozaki: i rouhači mají svoji Bibli (a v ní iPad)

Témata článku: Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, Paušální poplatek, Lidský operátor, Vir


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136