NURVV Run je senzor pro sledování běhu. Umí předcházet zraněním a pracuje s Apple Watch

Pokud si ještě pamatujete senzor Nike+ iPod, který sloužil k přesnějšímu měření vašich běžeckých aktivit, tak NURVV Run je jeho novodobější podobou. Přináší přesnější měření a komunikuje s Apple Watch. Odlišností je ale o poznání více.

NURVV Run je totiž mnohem sofistikovanější. Jedná se o vložku do bot, která obsahuje 16 senzorů a je k dispozici v různých velikostech. Jednotlivé senzory pak dokážou provést až 1 000 měření za sekundu. Vyjma délky kroku a jeho kadenci umí informovat i o celkovém vybalancování vašeho došlápnutí.

Díky tomu je přesnost měření o poznání vyšší, než v jiných dostupných řešeních. Integrovaná baterie je dobíjecí a vydrží na 5 hodin provozu. Vložka i senzory jsou odolné proti dešti a dokonce, jak uvádí výrobce, i blátu.

Aplikace, která vás informuje o všem potřebném, je dostupná nejen pro iPhone ale i pro Apple Watch. Díky tomu můžete běžet jen se svými hodinkami bez zbytečné zátěže v podobě telefonu. NURVV Run je však nutné vložit do obou bot, aplikace tedy vyhodnocuje data z celkem 32 senzorů. Nechybí ani podpora koučování, na kterou výrobce hodně sází.

Virtuální osobní kouč totiž umí nejen motivovat, navrhnout ideální trénink na základě stanovených cílů a techniky běhu, ale také varuje před možným přepětím, které by mohlo způsobit zranění. Obsažena je i provázanost s aplikací Zdraví. Jeden pár vložek NURVV Run stojí 300 dolarů (cca 7 500 Kč) a je dostupný v americkém obchodě Apple Online Store nebo na webu výrobce, kde si můžete vybrat z více velikostí.

Váš názor Další článek: Apple iPhone SE je zpět! Láká na fantastickou cenu a výbavu z iPhonu 11

Témata článku: iPhone, Aplikace, Apple Watch, Příslušenství, Sport, Gadget, Měření, Zdraví, Senzor, Vložka, Běh, Výrobce, Sledování, Apple Online Store, Přesné měření


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Vyzkoušeli jsme nejmenší chytrý telefon na trhu. Jako bonus dostanete zvýšenou odolnost

Vyzkoušeli jsme nejmenší chytrý telefon na trhu. Jako bonus dostanete zvýšenou odolnost

** Levný, odolný a hlavně malý smartphone. ** Není bez chyb, ale vzhledem k ceně mu nechybí nic zásadního. ** Na konci článku najdete kód na 10% slevu

Filip Kůžel, Jan Láska | 17