O co jste přišli přes vánoční svátky

MobilMania vycházela pravidelně i v průběhu vánočních svátků. Chcete vidět všechny články, které u nás vyšly?
O co jste přišli přes vánoční svátky

23. 12. 2001

Ceny Twistů na leden: velké zdražení všech sad

Připravované lednové ceny sad Twist říkají jediné: nakupte telefony ještě před koncem roku. V lednu nastane veliké zdražení všech telefonů.

Jaký mobil byste si přáli pod stromeček?

Zítra večer najdete pod vánočním stromečkem spoustu dárků. Pokud si myslíte, že byste mohli dostat mobilní telefon, ať už předplacenou sadu Go, Twist nebo vánoční balení Oskara, zkuste se s námi o vaše přání podělit!

Jsou připraveny české mobilní sítě na Vánoce a Silvestr?

Po zkušenostech z loňských vánočních svátků a Silvestra se mobilní operátoři snažili navýšit kapacitu svých sítí pro očekávané zvýšení množství hovorů a poslaných textových zpráv. Spadnou v kritických okamžicích mobilní sítě či nikoliv?

24. 12. 2001

Eurotel: sady Go se v lednu zdraží, ale i zlevní

Zatímco Paegas zdraží v lednu všechny ceny sad Twist, Eurotel některé sady naopak zlevní. Protože ale ještě není konec roku, je možné, že tento ceník není konečný a že Eurotel ještě provede úpravysměrem nahoru.

25. 12. 2001

Vánoční dárky: usmálo se na vás štěstí?

Včera večer to propuklo - každá z nás hledal pod vánočním stromečkem ten z dárků, který si přál nejvíce. Vyplnilo se vaše přání či jste zase dostali jen kousavý svetr a ošklivou čepici?

Jakou nám včera připravili operátoři nadílku?!

Včerejší den byl ve znamení vánočních oslav a rozdávání dárků a i naši operátoři měli pro své zákazníky připravenu menší nadílku. Jaké problémy měli naši operátoři? Budou se tyto problémy opakovat i na Silvestra?

26. 12. 2001

Pár vánočních tipů: nepište nudné textovky!

Textové zprávy jsou samy o sobě velmi jednoduché a nezajímavé. Mobilních telefonů podporujících EMS sice roste jako hub po dešti, stále však převládá šeď a nuda obyčejného textu. Jak napsat textovku zajímavější?

Textovky trhají rekordy: 30 milionů během Štědrého dne

Letošní Štědrý den byl rekordním nejen co se počtu odeslaných textovek týče, ale také počtem uskutečněných hovorů. Ovšem to se dalo předpokládat, letos je totiž oproti loňsku více než o polovinu uživatelů mobilních telefonů než loni.

27. 12. 2001

Pohled zpátky: snížily se ceny za volání či nikoliv?

Občasné diskuse o užitečnosti konkurenčního boje a liberalizace vůbec si pojďme vyhodnotit z poněkud jiného pohledu. Na reálné firmě a reálném telefonování se podívejme, jak se vyvíjely cenové podmínky operátorů, které změny byly zásadní a co byly jen marketingové tahy.

Motorola Talkabout 191: recenze šikovného lowendu

Motorola Talkabout 191 je opravdu zajímavý mobil. Známé mobily této značky příliš nepřipomíná - jde totiž o kousek vyvinutý ve spolupráci s asijským Acerem. Přitom nejde o žádného levobočka. Je to velmi dobrý mobil s mnoha funkcemi, který překvapí svojí malou velikostí a precizním zpracováním.

28. 12. 2001

Bezva vánoční soutěž: poznejte redakci MobilManie!

Pokud byste rádi poznali redakci MobilManie a její blízké spolupracovníky, můžete se zúčastnit naší soutěže. Zkuste k fotografiím a jménům redaktorů přiřadit jejich věk, první mobil, který měli, a původní povolání.

Jednoznačné zklamání: vánoční doprava na WAPu

Jelikož jsou Vánoce časem častých návštěv a cestování k příbuzným, zkusili jsme se zaměřit na to, jak zodpovědně se naši operátoři postavili k informování řidičů o aktuálním stavu dopravy. Výsledky byly opravdu zajímavé.

WAPu zvoní hrana: budeme u toho?

Holandský operátor KPN Mobile začíná testovat ve spolupráci s NTT DoCoMo službu založenou na i-mode. Má šanci uspět tam, kde WAP zklamal?

Dvě nové akce Paegasu na příští rok

Právě od Paegasu dorazily dvě zajímavé tiskové zprávy. Noví tarifní zákazníci si můžou vybrat číslo na přání zdarma a registrovaní Twistaři mají nárok na sady s patnáctiprocentní slevou. Přečtěte si víc.

29. 12. 2001

Přesvědčte se sami: snižuje Eurotel ceny?

Od 1. prosince 2001 představil EuroTel lákavou slevu ve výši 25 % na všechny hovory po třetí provolané minutě. Je tato nabídka opravdu tak výhodná, jak vypadá na první pohled? Na dvou konkrétních modelových případech nám MobilAudit předvede, jak se taková sleva projeví v praxi.

Sony Ericsson: nový mobil je již v prodeji

Sony Ericsson začíná prodávat svůj první mobilní telefon. Tímto prvním společným kouskem je přístroj určený pro japonskou síť CDMA a nese na svých bedrech označení C1002S. Již dříve jsme v jedné z našich bleskových zpráv přinesli krátkou zmínku o tomto přístroji a dnes již máme k dispozici daleko více informací a fotografií. Jaký tedy tento oranžový kousek mobilní techniky je?

30. 12. 2001

Novoroční předsevzetí: udělejte MobilManii lepší

Protože i my si chceme dát nějaká novoroční předevzetí, můžete nám svými názory pomoci. Chcete dostávat články z MobilManie emailem? Tak nám tedy napište: co vám na MobilManii chybí?

31. 12. 2001

Vážně i nevážně: poslední novinky operátorů pro příští rok

Je poslední den roku. Téměř každý dnes hodnotí to, co se v uplynulém roce podařilo a co ne. My jsme se ale zaměřili do budoucnosti na nové služby, které předpokládáme, že by mohli naši operátoři nabídnout.

Vážně tu je nevážný Silvestr

Pokud patříte mezi pravidelné čtenáře MobilManie, pak vám zajisté není neznámá naše nedělní rubrika Vážně i nevážně. V tomto článku najdete odkazy na to nejlepší, co se v rámci této rubriky podařilo vyprodukovat.

1. 1. 2002

Oskar: Všeobecné podmínky se mění

Od 1. ledna vstupují u Oskara v platnost nové Všeobecné podmínky. Kromě očekávaných změn u tarifu Dohoda s Oskarem se změnilo i pár dalších věcí. Jaké tedy jsou nové Všeobecné podmínky?

Tajemství odhaleno: jak opravdu vypadá redakce MobilManie

Během vánočních svátků běžela na MobilManii malá soutěž, v níž jste měli za úkol přiřadit ke jménům redaktorů MobilManie fotografii, věk, první mobil a původní povolání. Pokud chcete vědět, jak naše redakce vypadá ve skutečnosti, máte možnost.

 

Váš názor Další článek: Eurotel: kdo si hraje, platí

Témata článku: Ostatní, Modelový případ


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15