O víkendu se volá levněji (přehled všech nabídek operátorů)

Od tohoto víkendu mohou zákazníci už všech českých operátorů využívat zlevněné víkendové volání a posílání zpráv. Co vlastně nabízí Eurotel, Oskar a T-Mobile? Kdy se vám vyplatí jednotlivé nabídky?
O víkendu se volá levněji (přehled všech nabídek operátorů)

Víkendové volání začíná u všech operátorů úderem první sobotní sekundy a končí ve 23:59:59 v neděli. Kromě víkendů se pak nabídky vztahují i na státní svátky. Už se však trochu liš pravidla, kdy se začnou výhody víkendového balíčku uplatňovat – jestli až po vyčerpání volných minut (jako u Eurotelu a T-Mobile), nebo jestli jsou zcela mimo volné minuty (jako u Oskara). Poněkud odlišná je také logika použitá u jednotlivých operátorů. Zatímco Eurotel a Oskar jdou cestou nákupu levných volných minut, SMS či MMS, T-Mobile jde cestou zlevnění hovorného.

  Eurotel Oskar Oskar T-Mobile T-Mobile
  Top Víkend Moje víkendové
hovory
Moje víkendové SMS Víkend+ **Twist Bonus
měsíční paušál 179 Kč 179 Kč 107 Kč 35 Kč 0 Kč
volné minuty 100 neomezeně 0 0 0
možnost volání vlastní síť + pevné sítě vlastní síť vlastní síť vlastní síť
volné SMS* 50 0 neomezeně 0 0
možnost zasílání zvýhodněných SMS kamkoli vlastní síť
volné MMS* 25 0 0 0 0
možnost zasílání zvýhodněných MMS kamkoli
možno kombinovat s dalšími balíčky ano ano, vyjma Moje volné minuty a Moje dlouhé hovory ano, vyjma Moje SMS

Další výhody pro víkendy a státní svátky - volání 0,60 Kč/min volání o 50 %výhodněji

Ceny jsou uvedeny včetně 19% DPH
*Volné SMS a MMS lze využít i v průběhu pracovního týdne, nevyužité jednotky (tj. minuty, SMS a MMS) se nepřevádějí do dalšího měsíce
**Platnost nabídky je časově omezená do 31. 8. 2004 a vztahuje se pouze na uživatele předplacených programů Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra

Kdy se balíčky vyplatí

Eurotel

Balíček Top Víkend se bezpochyby vyplatí všem, kteří dokáží využít poskytnuté služby alespoň v hodnotě měsíčního paušálu – tedy 178,50 Kč včetně DPH. Hodnota všech služeb v balíčku se totiž v závislosti na tarifu pohybuje od 574,18 Kč do 1 002,58 Kč, což je nepochybně velice výhodná nabídka; zejména pak pro uživatele nižších tarifů.

Oskar

Nabídka Oskara je také velmi zajímavá. Jeho nové balíčky však lze aktivovat pouze k Tarifům nové generace, podobně jako je tomu u ostatních zvýhodňujících akcí. V následující tabulce se můžete podívat, po jaké době se vám nové balíčky u Oskara vyplatí. Všechny údaje se vztahují na využití daných jednotek o víkendech a státních svátcích a pouze do Oskara.

  Řekni mi Povídej Nezavěšuj
Moje víkendové hovory 38 minut 42 minut 50 minut
Moje víkendové SMS 90 SMS 90 SMS 90 SMS

T-Mobile

Tarifní zvýhodnění Víkend+ je možné využívat jen s tarify uvedenými v následující tabulce. Ta také ukazuje, kolik minut musíte o víkendech a státních svátcích provolat, aby se vám Víkend+ začal vyplácet.

20+20 Student 20 Start 80/200/400/Data Unlimited 20 Start HIT 80/200/400 HIT
10 minut 21 minut 9 minut 15 minut 11 minut 20 minut

V případě zvýhodnění Twist Bonus u předplacených tarifů Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra není potřeba nic řešit, máte jej zadarmo a vyplatí se tudíž vždy.

Operátoři se opravdu předvedli

Víkendové nabídky našich operátorů jsou pro zákazníky opravdu výhodné. S velmi slušnou nabídkou přišel Eurotel, který díky tomu, že nabízí možnost využít volné SMS a MMS i přes týden, výrazně zvýšil užitnou hodnotu svého balíčku. S výbornou, takřka bezkonkurenční, nabídkou přišel také Oskar, zejména pak balíček Moje víkendové hovory nabízí možnost uspořit až několik set korun měsíčně.

Nabídka T-Mobilu je poněkud konvenčnější, nicméně stále přináší uživatelům T-Mobilu značné úspory. Platba necelých 0,60 Kč za minutu hovoru v rámci sítě T-Mobile je poměrně dobrá, zejména u nižších tarifů, kde se cena minuty volání v rámci sítě pohybuje až na hranici 4,80 Kč/min. (u Tarifu 20 Start). Nabídka Oskara je však v zásadě výhodnější, neboť zákazníkovi umožňuje volat o víkendech a státních svátcích v rámci vlastní sítě neomezeně. Na druhou stranu je však tento benefit vykoupen pětkrát vyšší cenou balíčku.

Diskuze (27) Další článek: Čtenářský kotel: odpovědi Oskara (2. část)

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, O2, Vodafone, Operátor, Víkend, Výhodná nabídka, Přehled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

** Levnější odvozenina od Huawei Nova 3 má jen málo ústupků ** Zařadila se však do plného rybníka konkurence, včetně té vlastní ** Doufejme, že jí to nesrazí vaz, jedná se o povedený smartphone

Jakub Vrbacký | 31

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 17

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 27

Huawei Mate 20 Pro nadělá konkurenci vrásky. Superphone nemá slabé místo

Huawei Mate 20 Pro nadělá konkurenci vrásky. Superphone nemá slabé místo

** Nová vlajková loď Huawei prakticky nezná kompromisy ** Přináší ohromný výkon a nezvykle mnoho inovací ** Nejzajímavější je čtečka v displeji a nový typ paměťovky

Jan Láska | 153