O2 ADSL: internet bez paušálu za pevnou!

Ne, na pravé „nahé ADSL“ je stále ještě příliš brzo, ale už dnes nemusíte platit paušál za pevnou. Jak na to?
O2 ADSL: internet bez paušálu za pevnou!

Zákazníci odkázáni na internetové připojení ADSL od O2 jistě nejednou proklínali nutnost platit nejen za samotný internet, ale navíc také nemalý paušál za pevnou linku, který činí nejméně 386 Kč měsíčně. O to více mne zaujala SMS, kterou mi minulý pátek zaslal operátor:

OS:Rychly a spolehlivy internet 2Mb/s lze nyni ziskat bez pausalu za pevnou linku! Chcete vedet vice? Odpovezte nezavazne ANO na tuto SMS, zavolame Vam zpet. O2

Ze zvědavosti jsem na zprávu samozřejmě odpověděl a s napětím vyčkával. Z textu obchodního sdělení šlo vyčíst, že operátor nabídne ADSL bez pevné a tarif s nejnižší rychlostí 2 Mb/s. Hned jsem ale začal přemýšlet v čem bude háček, text v příchozí zprávě vypadal až moc dobře. A jelikož se mi o buzení dnes postarala pracovnice operátora reagující na moji kladnou odpoveď, můžu se s vámi podělit o více informací. Rovnou říkám, že o pravé „nahé“ ADSL nejde, paušál za pevnou se ale ušetřit dá.

Šalamounské ADSL

Nabídka o které jsem se dozvěděl je vlastně variace na zaběhnutou službu Duo Mobil, takže kombinace pevná linka + internet + mobilní volání reprezentované tarifem Simple. Spolu s nejnižší rychlostí je to tedy Simple 240 s měsíčním kreditem 285 Kč doplněný o bonusový kredit 190 Kč. Nabídka platí při úvazku na 12 měsíců, při podpisu smlouvy dostane i modem za korunu. A teď už k tomu co za své peníze dostanete. Za měsíční poplatek 951 Kč získáte internet v hodnotě 475 Kč a kredit na volání z mobilu v hodnotě 476 Kč, takže paušál za pevnou skutečně neplatíte! Oněch 190 Kč bonusového kreditu přidá operátor každý měsíc po dobu trvání smlouvy, takže se nemusíte obávat nějaké krátkodobé akce.

Klepněte pro větší obrázek
Pro toho kdo využije mobilní volání jde o výhodnou nabídku

Pokud vás nabídka zaujala, pak byste měli aktivaci stihnout do 31. srpna 2008, ale docela bych věřil tomu, že akce bude prodloužena. Výhodná je totiž zejména pro to, že za základní datovou přípojku neplatíte. Paušál za pevnou je plně přenesen do kreditu na mobilní volání a to je myslím o hodně výhodnější než peníze utopit v paušálu za něco, co většina uživatelů vůbec nepotřebuje. O nabídku si případně raději sami řekněte na zákaznické lince 800 02 02 02 nebo na značkové prodejně.

Témata článku: Operátoři, O2, Paušál, Internet

Určitě si přečtěte

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

12.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 65

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14