O2 bude letos na Vánoce rozdávat třítisícové poukázky

Nechcete slevu zadarmo? Kupte jednu službu a operátor vám z jiné sleví 3 000 Kč. Platí pro mobil i pro pevnou.
O2 bude letos na Vánoce rozdávat třítisícové poukázky

Listí ze stromů pomalu opadává, listopad klepe na dveře a čas do Vánoc se krátí. A právě poslední čtvrtletí patřily vždy k obdobím, kdy (nejen) mobilní operátoři zažívají žně. Zákazníky lákají na zvýhodněné tarify, či slevy a ti zase rádi hltají všechny ty skvělé a neopakovatelé nabídky. No, uvidíme, jak to letos dopadne, obzvláště s ohledem na nasycení tuzemského trhu, každopádně na Vánoce myslí jako první u O2. Po téměř tradiční nabídce vánočních předplacenek přichází operátor také se svou hlavní nabídkou pro paušální zákazníky.

Vánoce si letos užijí (skoro) všichni

Ano, je to téměř tak jak operátor hlásá ve své tiskové zprávě. Všichni noví zákazníci nebo zákazníci prodlouživší smlouvu totiž při aktivaci, respektive dalším úpisu získají poukázku v hodnotě 3 000 Kč na další služby z portfolia operátora. Nabídka platí od 1. listopadu do konce roku, poukázky půjde využít až do konce ledna 2009. Třítisícová poukázka je přenosná, takže ji lze darovat třeba někomu blízkému pod stromeček. O2 do nabídky zakomponoval jak služby pro domácnosti založené na pevné lince, tak mobilní tarify pro hlas i data.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekInternet ADSL, digitální telka a vánoční předplacenky. O2 sází na osvědčené služby a láká na slevu

Za operátora vše okomentoval Jan Karas, ředitel marketingu rezidenčního segmentu, který říká: „Díky širokému portfoliu produktů mobilní a fixní nabídky je skutečně z čeho vybírat. Je to například skvělá příležitost ověřit si v souvislosti s postupným přechodem na digitální vysílání možnosti a výhody televize přes pevnou linku O2 TV za skutečně jedinečnou cenu.“ Od listopadu bude rovněž zprovozněn speciální vánoční web na adrese www.o2vanoce.cz.

Jen pro představu o využitelnosti poukázky, kupříkladu při aktivaci tarifu NEON S, nabízejícího kromě 40 volných minut do všech sítí i volání do vlastní sítě každý víkend bez omezení, nezaplatí zákazník s využitím poukazu po dobu deseti měsíců ani jeden měsíční paušál (hodnota 3 000 Kč). Vánoční nabídku je možné využít také při přechodu z předplacených služeb nebo při aktivaci služby v kombinaci s pořízením nového mobilního telefonu. A teď už seznam služeb, ze kterých můžete vybírat:

Služby - získání poukazu
Fixní služby O2 TV, Duo, Duo Mobil, Trio
(všechny varianty těchto služeb)
   
Mobilní produkty noví zákazníci
O2 NEON L, XL, XXL včetně variant Basic
O2 Internet Mobil, Internet Mobil Plus krom Internet Mobil 256
stávající zákazníci
O2 NEON L, XL, XXL
O2 Simple 600, 980, 1350, 1980
prodloužení Max tarifů Silver, Gold, Platinum, Diamant
prodloužené mobilní tarify s dotovaným telefonem
O2 NEON L a výš včetně variant Basic
O2 Internet Mobil, Internet Mobil Plus krom Internet Mobil 256
O2 Silver, Gold, Platinum, Diamant

Získání poukazu je u fixních služeb podmíněno uzavřením smlouvy se závazkem na 12 měsíců, u mobilních služeb pak se závazkem minimálně na 24 měsíců.

Poukaz lze využít k úhradě ceny při aktivaci kterékoliv z následujících služeb v jakékoliv variantě:

Služby - úhrada poukazem
Fixní služby O2 Internet ADSL, TV, Duo, Duo Mobil, Trio
   
Mobilní produkty O2 NEON včetně variant Basic
O2 [:kůl:]
O2 Simple
O2 Internet Komplet
O2 Internet Mobil, Internet Mobil Plus

Drobní podnikatelé a živnostníci

Vánoční nabídka v podobě získání dárkového poukazu na novou službu v hodnotě 3 000 Kč včetně DPH je připravena také pro zákazníky z řad drobných podnikatelů a živnostníků.

Témata článku: Operátoři, O2, Vánoční nabídka, Let

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7