O2 Internet Expres 2048 za 399 Kč + modem za korunu

Společnost Telefónica O2 Czech Republic, přední poskytovatel telekomunikačních služeb na českém trhu, připravila pro své zákazníky lákavou nabídku připojení k internetu. Jedná se o službu O2 Internet Expres 2048, která nabídne uživatelům surfování po internetu rychlostí 2Mb/s za zvýhodněnou cenu 399 korun měsíčně bez DPH, a to po dobu dvou měsíců. Službu O2 Internet Expres 2048 si mohou noví zákazníci objednat za těchto podmínek již od 1. února 2007. A navíc ke všem variantám (rychlostem) služby O2 Internet Expres zákazník za 1 korunu získá bezdrátový ADSL modem, který zajistí připojení až 6 počítačů v jedné domácnosti.

"Vysokorychlostní přístup na internet od společnosti Telefónica O2 Czech Republic je nejrychleji rostoucí připojení v České republice. Stále více lidí vyhledává naše služby pod značkou O2 Internet Expres pro jejich rychlost, spolehlivost a bezpečný přístup na internet. Proto jsme se rozhodli ještě více podpořit bohatou nabídku služeb a po určitou dobu nabízíme našim novým zákazníkům možnost si vyzkoušet rychlost 2 mb/s za cenu pouze 512 mb/s, stejně tak jako bezdrátový modem. Zákazník tak doma nemusí rozvádět jakékoliv kabely a má možnost se najednou k vysokorychlostnímu internetu doma připojit zcela bez omezení. Dokonce si ve stejnou dobu může doma připojit jak stolní počítač, tak i notebook," říká Simon Burckhard, obchodní ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: "Součástí nabídky je navíc aktivace služby za 1 korunu a zvýšená úroveň bezpečnosti připojení - služba PC Strážce na tři měsíce zdarma."

Rychlost 2Mb/s si lze za zvýhodněnou cenu vyzkoušet 2 měsíce, po uplynutí stanovené doby se zákazník sám rozhodne, zda bude chtít nadále používat tuto rychlost nebo, samozřejmě zdarma, přejde na jinou variantu služby O2 Internet Expres.

Kromě příznivé ceny služby O2 Internet Expres 2 048 a dotovaného modemu lze využít i nabídku zřízení pevné telefonní linky za 1 korunu. Ta v současné době slouží mnoha domácnostem, kromě výhodného volání a vysokorychlostního internetu, také ke sledování multimediální televize O2TV.

O službě O2 Internet Expres Služba O2 Internet Expres nabízí svým zákazníkům mnoho výhod. Mohou například neomezeně surfovat 24 hodin denně bez časového omezení. Se službou O2 Internet Expres si navíc neblokují telefonní linku, mohou být na internetu i telefonovat zároveň. Služba O2 Internet Expres má oproti jiným typům připojení k internetu vysokou úroveň zabezpečení a je dostupná pro více než 97% pevných linek. V současné době ji používá přes 450 tisíc zákazníků.

 

O službě O2 PC Strážce Služba O2 PC Strážce zákazníkům zajišťuje bezpečné surfování. Chrání počítač proti virovým útokům a proti škodlivým kódům, které mohou např. odesílat citlivé firemní informace. Pečlivě kontroluje pohyb dat mezi počítačem zákazníka a internetem, zamezuje přijímání nevyžádané pošty a dále například díky tzv. rodičovskému zámku umožňuje rodičům kontrolovat přístup dětí k internetu.

 

Diskuze (8) Další článek: V telefonních budkách je možné platit Eurem

Témata článku: Tiskové zprávy, Modem, Bezpečný přístup, Internet, Zvýšená úroveň


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 63

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 41

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 59

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 138