O2 láká zákazníky na volání zdarma, ale...

...ale bez podpisu smlouvy nebo zakoupení nové předplacené karty to nepůjde. ...a někdy ani pak ne.
O2 láká zákazníky na volání zdarma, ale...

Další akce, další SIM karta

Promo nabídku na 100 % kreditu navíc vystřídá na O2 kartách už 12. února další zajímavá akce. S tarifem TXT dostanete za dobitý kredit příděl v podobě stovky textovek, tarif MIX a Fajn zase nabídne neomezené volání o „prodlouženém víkendu“. Obě akce platí jako vždy jen na nově zakoupených SIM kartách, ta s tarifem MIX stojí 500 Kč a obsahuje počáteční kredit ve stejné výši, ty s tarifem Fajn a TXT vyjdou na 95 Kč a je na nich přednabito 50 Kč. V případě, že máte zájem o bonus v podobě 100 SMS do všech sítí, stačí si do konce dubna jednorázově dobít 300 Kč. O své SMS nepřijde ani v případě následného přechodu na jiný předplacený tarif.

Podmínka pro získání neomezeného (video)volání je malinko složitější, ale naprosto stejná jako loni. V období od 12. února do konce dubna je třeba bonus „nastartovat“ jednorázovým dobitím alespoň tří set korun. Tím získáte volání zdarma na 4 týdny, během těchto čtyř týdnů je třeba opět dobít alespoň 300 Kč, a tím získat službu na další 4 týdny. A tak znovu a znovu. Celkem tak můžete nabídku využívat až po dobu 4 měsíců (4 × 4 týdny). Volat neomezeně můžete při splnění podmínek do vlastní sítě a na pevné linky, a to vždy od pátku do neděle.

Pro úplnost přidávám ještě ceník všech tří tarifů:

TarifTXTMix*Fajn
  do 400 Kčnad 400 Kč 
vlastní síť5,90 Kč6,30 Kč3,60 Kč5,50 Kč
ostatní sítě7,40 Kč7,30 Kč6,80 Kč5,50 Kč
účtování60+3060+3060+30
SMS2,00 Kč2,80 Kč1,40 Kč3,20 Kč
MMS6,90 Kč9,50 Kč9,50 Kč9,50 Kč
cena karty95 Kč500 Kč95 Kč
kredit50 Kč500 Kč50 Kč

* sazby u tarifu O2 Mix se liší podle výše dobití kreditu za minulý měsíc – pod nebo nad 400 Kč

Volání zdarma, které se nemusí vyplatit

Pro nové i stávající zákazníky mobilních hlasových služeb O2 připravil operátor nabídku v podobě bezplatného volání na všechna mobilní čísla ve vlastní síti a na pevné linky. Volat od pondělí do neděle zdarma teď mohou až po dobu 1 roku za stejných podmínek noví i stávající zákazníci s dvouletou smlouvou. Speciální varianta nabídky je připravena také pro drobné podnikatele a živnostníky. Nabídka platí pro všechny zákazníky jednotně od 12. února do 31. března 2008 a je podmíněna uzavřením smlouvy, respektive jejím prodloužení o 2 roky.

Stávající paušální zákazníci

Pokud prodlouží svou smlouvu nebo uzavřou smlouvu na dobu určitou v období platnosti akce, mohou tak dle zvoleného tarifu (video)volat zdarma čtyři měsíce nebo jeden rok. Volání zdarma se vztahuje na vlastní síť a pevné linky o tzv. dlouhém víkendu, čili od pátku do neděle. Stejnou nabídku mohou využít i zákazníci, kteří se rozhodou přejít z předplacených služeb na některý z paušálních programů (krom tarifu Pohoda) nebo od jiného operátora.

Tarif (stávající zákazníci)platnost
SMS, SMS Max, Bronz, Bronz Max, Silver, Silver Max, Pohoda, Pohoda Simple, Simple 240, Simple 6004 měsíce
Gold, Gold Max, Platinum, Platinum Max, Diamant, Diamant Max, Simple 980, Simple 1350, Simple 198012 měsíců

Noví zákazníci

Noví zákazníci, kteří v období od 12. února do 31. března 2008 uzavřou smlouvu se závazkem na 2 roky, získají bezplatné volání a videovolání rovnou po celý týden na všechna mobilní čísla v síti O2 a pevné linky, a to podle vybraného tarifu po dobu 6 nebo 18 měsíců. U nových aktivací se bonus nevztahuje na tarif Pohoda Simple. Více už v tabulce:

Tarif (noví zákazníci)platnost
SMS, SMS Max, Bronz, Bronz Max, Silver, Silver Max, Simple 240, Simple 6006 měsíců
Gold, Gold Max, Platinum, Platinum Max, Diamant, Diamant Max, Simple 980, Simple 1350, Simple 198012 měsíců

Drobní podnikatelé a živnostníci

Za stejných podmínek jako zákazníci na rodné číslo mohou nabídku využít i stávající zákazníci z řad drobných podnikatelů a živnostníků. Bezplatné volání a videovolání od pondělí do neděle mohou využívat při podpisu nebo prodloužení stávající smlouvy k vybraným tarifům na 2 roky. V závislosti na zvoleném tarifu platí tato nabídka po dobu 4 nebo 12 měsíců.

Tarif (podnikatelé a drobní živnostníci)platnost
SMS, SMS Max, Bronz, Bronz Max, Silver, Silver Max, Simple 240, Simple 6004 měsíců
Gold, Gold Max, Platinum, Platinum Max, Diamant, Diamant Max, Simple 980, Simple 1350, Simple 198012 měsíců

Není všechno zlato co se třpytí

V případě uzavření smlouvy je možné nabídku kombinovat s koupí dotovaného telefonu nebo výběru Max tarifu. Obě varianty zároveň nejsou možné. A ještě důležité upozornění závěrem. Jak už je u O2 zvykem, volání zdarma je uplatněno až po vyčerpání tarifních volných minut nebo kreditu. To sice nemusí na první pohled vypadat jako překážka, v praxi je to však pro zákazníka velmi nevýhodné. Buď provoláte veškerý kredit (minuty) hned, abyste mohli volat dále zdarma a přitom budete platit za ostatní volání, nebo budete jednotky v rámci paušálu uplatňovat postupně a na neomezené volání se sotva dostanete (předpokládáme, že si výši paušálu zákazník vybírá podle toho, kolik průměrně provolá).

Diskuze (16) Další článek: Nové telefony roku 2008 přehledně

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Zákaz, Zajímavá akce, Volání, Splnění podmínek


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10