O2 nabízí rychlý bezdrátový internet na doma se slevou 200 Kč měsíčně

O2 nabízí rychlý bezdrátový internet na doma se slevou 200 Kč měsíčně

O2 na podzim představilo nový způsob internetového připojení pro domácnosti pomocí bezdrátové technologie v pásmu 3,7 GHz. Operátor sice tuto technologii marketingově nazývá 5G, ale ve skutečnosti jde stále o čtvrtou generaci – konkrétně nepárové spektrum LTE-TDD určené pro bezdrátové internetové připojení v pevném místě. Co se týče garantované rychlosti, jde o nejrychlejší bezdrátové připojení, které má operátor aktuálně v nabídce.

Tarif Rychlost Akční cena (měsíčně) Běžná cena (měsíčně)
Internet AKTIV HD až 50 Mb/s 349 Kč 549 Kč
Internet PREMIUM HD až 100 Mb/s 449 Kč 649 Kč
Internet ULTRA HD až 250 Mb/s 549 Kč 749 Kč

V rámci propagační kampaně na „5G“ internet, která bude probíhat během měsíců ledna a února, operátor snižuje měsíční paušál ve všech třech nabízených tarifech o 200 Kč. Výhodnější cena platí pro nové aktivace během celých dvou let po smluvní dobu využívání služby. Zároveň lze službu zařadit i do balíku O2 Spolu po bok mobilního tarifu, internetové televize a dalších služeb O2.

Bezdrátový „5G“ internet nabízí operátor především v lokalitách, kde není dostupná rychlejší technologie pevného připojení VDSL. V současnosti může internet na frekvenci 3,7 GHz využívat 200 tisíc domácností, další chce operátor pokrýt v následujících měsících. Dostupnost na své adrese můžete zjistit zde. Podobnou technologii připojení v pásmu 3,7 GHz nabízí také Nordic Telecom.

Diskuze (28) Další článek: Taps je nálepka na rukavice. Přidá dotykovou funkci a dokonce překoná i čtečku otisků

Témata článku: O2, Pevný internet vzduchem, Slevy, Akce, Akční nabídka, Internetová televize, Výhodná cena, Garantovaná rychlost, Mb/s, Připojení, Operátor, Internet, Nový způsob, Nabízený tarif, Smluvní doba, Pevné připojení, Celé rok, Pevné místo, Nová aktivace, Internetové připojení, Telecom, Bezdrátový internet, Bezdrátová technologie, Měsíční paušál, Následující měsíc


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 73

RECENZE: Lenovo Yoga Smart Tab – a pak že tablety jsou mrtvé

RECENZE: Lenovo Yoga Smart Tab – a pak že tablety jsou mrtvé

** Jednou tablet, jindy asistent, který dokáže řídit chytrou domácnost ** Kromě nápaditého vzhledu zaujme i stereo reproduktory JBL ** Hlavní brzdou je procesor Qualcomm z nižší řady portfolia

Milan Měchura | 34