eSIM | O2

O2 představuje první eSIM zařízení. Malý komunikátor funguje jako chytrá vizitka

O2 představuje první eSIM zařízení. Malý komunikátor funguje jako chytrá vizitka

O2 pracuje na eSIM řešení, které do budoucna plně nahradí fyzické plastové SIM karty s čipem. První vlaštovkou našeho druhého největšího operátora je jednoúčelové eSIM zařízení představené ve spolupráci s firmou Zoxcall. Malý komunikátor má velikost o něco tlustší platební karty a umí telefonovat na přednastavené číslo.

Klepněte pro větší obrázek
Jednoduchý komunikátor Zoxcall používá eSIM a číslo v síti O2

Toho lze využít různými způsoby – například seniorovi nastavit na tomto zařízení číslo příbuzného nebo tísňové linky pro rychlé zavolání pomoci v případě nouze. Některé společnosti mohou využít komunikátor jako chytrou vizitku (tělo se dá potisknout) s přednastaveným telefonním kontaktem do své firmy.

Komunikátor nemá displej a ovládá se pouze pomocí dvou tlačítek pro zahájení a ukončení hovoru. Zařízení telefonuje ve formě hlasitého handsfree pomocí reproduktoru a mikrofonu. Oboustranný UV tisk zajišťuje barevnou stálost, samolepicí fólie umožnuje častou změnu vzhledu. Dobíjení probíhá přes USB, výdrž baterie je až šest měsíců bez dobíjení.

Jak funguje eSIM:

Diskuze (16) Další článek: Samsung Mobile Care: Prémiové pojištění telefonů za 159 Kč měsíčně

Témata článku: Technologie, eSIM, O2, Komunikátory, Přednastavené číslo, Dobíjení, Telefonní kontakt, Karta, Malý komunikátor, Jednoduchý komunikátor, Zařízení, Častá změna, První vlaštovka, První esim, Rychlé zavolání, Komunikátor, Číslo, Platební karta, Hlasité handsfree, USB, Vizitka, Změna vzhledu, Samolepicí fólie


Určitě si přečtěte