O2 přináší velkou vánoční hru o sto BMW

Už vás nebaví přecpané autobusy a neustále zpožděné a špinavé vlaky? Zkuste raději vyhrát BMW 116i!

Také sníte o podobném vozítku? Možná by stálo za to zkusit štěstí a třeba vám jeden takový pod stromeček nadělí Telefonika O2. Jde o SMS soutěž trvající 100 dní, přičemž každý den vyhraje jeden šťastlivec jedno BMW. Principem soutěže je nasbírat co nejvíce bodů za správně zodpovězené nejrůznější soutěžní otázky. Každý den vyhraje jeden účastník soutěže s nějvětším počtem bodů jeden vůz BMW 116i. Výherce vozu již nemůže vyhrát znovu. K účasti v soutěži je třeba se přihlásit, a to odesláním SMS ve tvaru BMW na číslo 906 30 30. Jde tedy o Premiovou SMS, proto nepřehlédněte podmínky níže.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Za tohle už těch pár třicetikorunových SMS stojí...

Soutěž se skládá z řady otázek, na které vám operátor nabídne výběr ze dvou odpovědí, z nichž pouze jedna je správná. Za každou správnou odpověď (1 nebo 2, pokud zpráva neříká jinak) získáte počet bodů podle aktuální úrovně a postoupíte na další úroveň. Nejvýše můžete dosáhnout až 20. úrovně, na které za každou správnou odpověď získáte maximální počet bodů 50 000. Čím vyšší úroveň máte, tím víc bodů dostanete za správnou odpověď. Čím více bodů budete mít na konci dne, tím vyšší bude vaše šance na výhru. Každý den začínají všichni hráči na první úrovni.

Pokud na otázku odpovíte špatně, zůstanou vaše body beze změny a vracíte se na 1. úroveň, nebo můžete využít tzv. životy. Ty můžete získávat v průběhu soutěže při dosažení určitých úrovní. Získané životy se převádějí do dalších dnů až do vyčerpání. Díky životům zůstanete i po špatné odpovědi na stejné úrovni a odpovědí na další otázku budete hrát o stejný počet bodů. Každý účastník má při prvním přihlášení do soutěže 0 životů. Hodně zdaru!

Klepněte pro větší obrázek
A kdo nemá štěstí ve hře, ten si může dát alespoň autopexeso

Ještě než se do toho pustíte, mrkněte na pár důležitých podmínek:

  • zúčastnit se může každý zákazník mobilních služeb O2 starší 18 let, který má aktivní službu Premium SMS
  • hrát můžou puašálisté i předplacenkáři
  • cena každé odeslané SMS je 30 Kč včetně daně
  • hra trvá od 1. listopadu 2008 do 8. února 2009
  • SMS zasílané zákazníkovi v rámci soutěže pořadatelem hry jsou zdarma
  • výherce bude označen v databázi zákazníků a také bude uveřejněno jeho jméno a místo bydliště na webových stránkách. Bude navštíven v rámci roadshow
  • detailní pravidla soutěže, výbava vozů a informace o výhercích jsou umístěny na webové stránce www.100bmw.cz. Informace o hře lze též získat na lince soutěže 267 267 000, v pracovní dny 9-17 hodin bude obsluhována operátory
  • úplné podmínky soutěže jsou k dispozici zde (pdf)

Tip: Nepřehlédněte kompletní Vánoční nabídku operátora

Diskuze (358) Další článek: Nejšílenější otázky (a odpovědi) z linky 1188

Témata článku: Operátoři, O2, Ostatní, Nejrůznější soutěž, První přihlášení, Účastník soutěže, BMW, Sto, Šťastlivec


Určitě si přečtěte