O2

O2 Security ochrání váš mobil i počítač. Přitom mu neubere výkon, běží totiž u O2

O2 Security ochrání váš mobil i počítač. Přitom mu neubere výkon, běží totiž u O2

O2 nabízí uživatelům mobilního internetu či připojení na doma službu O2 Security. Spočívá v ochraně veškerého datového provozu na zařízení, na kterém se využívá internet. To navíc nijak nezatěžuje, protože běží u O2, nikoliv na zařízení samotném. V případě hrozby, třeba před vstupem na podvodnou stránku, služba zákazníka upozorní na riziko a vstup na nebezpečné stránky rovnou zablokuje.

O2 Security také neustále aktualizuje seznam škodlivých domén a blokuje na ně přístup. Se službou se tak nemusíte obávat ani podvodných e-mailů, které se snaží ukrást vaše hesla, přístupové údaje, profily atd. skrze odkazy na různé webové stránky. Mobilní verze stojí 29 Kč měsíčně, domácí pak 49 Kč. Ta však zabezpečuje všechna zařízení připojená k domácí Wi-Fi, takže nejen počítače, ale i mobilní telefony, tablety, televize, spotřebiče, senzory a další.

Samozřejmá je maximální kompatibilita, takže je jedno, jestli vlastníte zařízení s Androidem, iOS, macOS, Windows, Linux či ostatní operační systémy. Důležité je, že vše probíhá zcela automaticky a po samotné aktivaci (skrze on-line samoobsluhu, zákaznickou linku či osobně na prodejně) se už nemusíte o nic starat.

Via O2.cz

Diskuze (14) Další článek: Jak jsme čarovali nad displejem. LG G8s má dvě technologie pro rozpoznání ruky

Témata článku: Android, Operátoři, O2, Bezpečnost, Wi-Fi, Mobilní internet, MOBI, Počítač, Internet, Zařízení, Mobil, Android / IOS


Určitě si přečtěte