O2 Smart Box bude ještě chytřejší. Vybere pro vaše zařízení nejvhodnější Wi-Fi

O2 vylepšuje funkce svého multifunkčního modemu Smart Box. Od května bude pro uživatele dostupná funkce Smart Wi-Fi, která pomocí průběžného prohledávání najde nejvhodnější a nestabilnější Wi-Fi kanál. To se může hodit například v paneláku, kde je obvykle v každém bytě samostatná Wi-Fi síť a navzájem se mohou rušit.

O2 Smart Box dokáže automaticky přepínat nejen mezi kanály, ale taky mezi pásmy 2,4 a 5 GHz. Uživatel se prakticky nemusí o nic starat, pouze se připojí ke svému přístupovému bodu a Smart Box všechna další nastavení vybere za něj. To platí pro všechna zařízení připojená k Boxu. Po zapnutí Smart Wi-Fi v mobilní aplikaci se obě pásma sjednotí pod stejné SSID.

Aktualizován je nejen samotný Smart Box, ale také jeho obslužná aplikace pro smartphony. Nová verze je jednodušší na ovládání a přehlednější. Novou funkcí je záložka Robot, kde se dají nastavit úkoly pro zařízení v rámci chytré domácnosti – např. filtrace bazénu, zalévání zahrady nebo zapínání vytápění.

Diskuze (4) Další článek: Honor 10: Duhovka zatopí špičkové konkurenci, cena příjemně překvapí

Témata článku: Mobilní aplikace, O2, Aplikace, Chytrá domácnost, Wi-Fi, Modem, Konektivita, Zář, Obslužná aplikace, Zařízení, Robot, SMART box, SMART wi-fi, Pásmo, Přístupový bod, Kanál, Nová verze, Multifunkční modem, Nová funkce, Uživatelé, Box


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

** Nejnovější Note z dílny Samsungu vylepšil pero S Pen. Přes Bluetooth s ním můžete třeba fotit selfíčka ** Telefonu narostla paměť, zvýšila se kapacita baterie, nově dostal i kapalinové chlazení ** Note 9 se neprofiluje jen jako pracovní nástroj, stejně velký důraz je kladen i na mobilní hry

Martin Chroust | 31