O2 vrací do hry legendu. Předplacenka GO láká na „neomezeně“ a „zdarma“, ale zázraky nečekejte

O2 vrací do nabídky předplacené karty GO. První varianta GO zdarma při měsíčním dobití 300 Kč nabídne neomezené volání do sítě O2 a na pevné linky a k tomu navíc 50 MB dat měsíčně. Druhá varianta GO neomezeně za 20 korun denně umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k Internetu pro zprávy a chat (tj. připojení o rychlosti stahování a odesílání 32 kb/s).

Dvacetikoruna možná vypadá symbolicky, ale pronásobte ji počtem dnů v měsíci a jste v cenovém teritoriu neomezených tarifů. Ty však mají plnohodnotný mobilní internet. Mimochodem s „porcováním“ mobilního internetu si O2 může koledovat o problémy, podobné případy už evropské i české autority řeší.

Aktualizováno: Výraz „připojení k Internetu pro zprávy a chat" ve skutečnosti znamená připojení o rychlosti stahování a odesílání 32 kb/s. Žádné pokoušení pravidel o síťové neutralitě se tedy nekoná.

Novinky vlastně nepřináší nic zásadně nového, podobají se starším tarifům, takže spíše jde o nábrat kdysi slavné značky. V ceníku se GO zdarma a GO neomezeně objeví až s 1. červnem, kdy začínají platit, základní informace najdete v tabulkách v galerii. Operátor bude prezentovat hesla jako „volání do O2 zdarma“ a „neomezené volání do všech sítí", ale cena za takové „zdarma“ je poměrně vysoká a pohled do tabulky na téměř pětikorunu za minutu a SMS za 2 Kč (to když se dostanete mimo zvýhodněný režim) je v roce 2018 poněkud děsivý.

Také u těchto nových předplacenek lze využívat Odměnu za dobití a Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů.

Diskuze (29) Další článek: Xiaomi ve čtvrtek ukáže i odhlečený Mi 8 SE. Inspirace ve značení je zřejmá

Témata článku: O2, Předplacené karty, Neomezený tarif, Mobilní internet, SMS, Pevná linka, Síťová neutralita, Základní informace, Vybraný partner, Starý tarif, Neomezené volání, Nová předplacenka, Druhá varianta, Legenda, Extra výhoda, Měsíční dobití, První varianta, Předplacená karta, Zázrak, Podobný případ, Předplacenka, Slavná značka, Volání


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29