O2 vrací do hry legendu. Předplacenka GO láká na „neomezeně“ a „zdarma“, ale zázraky nečekejte

O2 vrací do nabídky předplacené karty GO. První varianta GO zdarma při měsíčním dobití 300 Kč nabídne neomezené volání do sítě O2 a na pevné linky a k tomu navíc 50 MB dat měsíčně. Druhá varianta GO neomezeně za 20 korun denně umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k Internetu pro zprávy a chat (tj. připojení o rychlosti stahování a odesílání 32 kb/s).

Dvacetikoruna možná vypadá symbolicky, ale pronásobte ji počtem dnů v měsíci a jste v cenovém teritoriu neomezených tarifů. Ty však mají plnohodnotný mobilní internet. Mimochodem s „porcováním“ mobilního internetu si O2 může koledovat o problémy, podobné případy už evropské i české autority řeší.

Aktualizováno: Výraz „připojení k Internetu pro zprávy a chat" ve skutečnosti znamená připojení o rychlosti stahování a odesílání 32 kb/s. Žádné pokoušení pravidel o síťové neutralitě se tedy nekoná.

Novinky vlastně nepřináší nic zásadně nového, podobají se starším tarifům, takže spíše jde o nábrat kdysi slavné značky. V ceníku se GO zdarma a GO neomezeně objeví až s 1. červnem, kdy začínají platit, základní informace najdete v tabulkách v galerii. Operátor bude prezentovat hesla jako „volání do O2 zdarma“ a „neomezené volání do všech sítí", ale cena za takové „zdarma“ je poměrně vysoká a pohled do tabulky na téměř pětikorunu za minutu a SMS za 2 Kč (to když se dostanete mimo zvýhodněný režim) je v roce 2018 poněkud děsivý.

Také u těchto nových předplacenek lze využívat Odměnu za dobití a Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů.

Diskuze (29) Další článek: Xiaomi ve čtvrtek ukáže i odhlečený Mi 8 SE. Inspirace ve značení je zřejmá

Témata článku: O2, Předplacené karty, SMS, Neomezený tarif, Mobilní internet, Síťová neutralita, Pevná linka, Základní informace, Legenda, Slavná značka, Měsíční dobití, Předplacená karta, Neomezené volání, Volání, Extra výhoda, Zázrak, Nová předplacenka, Druhá varianta, Předplacenka, Starý tarif, Podobný případ, Vybraný partner, První varianta


Určitě si přečtěte

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

** Paušál je levnější, ale taky platíte jak mourovatí když zrovna nevoláte ** Zásadním benefitem předplacené karty je pro mnohé její anonymita ** A pokud vás operátor naštve, můžete mu dát rovnou košem

Aleš Pospíšil | 129

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 116

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 4

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137