O2 vrací do hry legendu. Předplacenka GO láká na „neomezeně“ a „zdarma“, ale zázraky nečekejte

O2 vrací do nabídky předplacené karty GO. První varianta GO zdarma při měsíčním dobití 300 Kč nabídne neomezené volání do sítě O2 a na pevné linky a k tomu navíc 50 MB dat měsíčně. Druhá varianta GO neomezeně za 20 korun denně umožní neomezené volání do všech sítí a připojení k Internetu pro zprávy a chat (tj. připojení o rychlosti stahování a odesílání 32 kb/s).

Dvacetikoruna možná vypadá symbolicky, ale pronásobte ji počtem dnů v měsíci a jste v cenovém teritoriu neomezených tarifů. Ty však mají plnohodnotný mobilní internet. Mimochodem s „porcováním“ mobilního internetu si O2 může koledovat o problémy, podobné případy už evropské i české autority řeší.

Aktualizováno: Výraz „připojení k Internetu pro zprávy a chat" ve skutečnosti znamená připojení o rychlosti stahování a odesílání 32 kb/s. Žádné pokoušení pravidel o síťové neutralitě se tedy nekoná.

Novinky vlastně nepřináší nic zásadně nového, podobají se starším tarifům, takže spíše jde o nábrat kdysi slavné značky. V ceníku se GO zdarma a GO neomezeně objeví až s 1. červnem, kdy začínají platit, základní informace najdete v tabulkách v galerii. Operátor bude prezentovat hesla jako „volání do O2 zdarma“ a „neomezené volání do všech sítí", ale cena za takové „zdarma“ je poměrně vysoká a pohled do tabulky na téměř pětikorunu za minutu a SMS za 2 Kč (to když se dostanete mimo zvýhodněný režim) je v roce 2018 poněkud děsivý.

Také u těchto nových předplacenek lze využívat Odměnu za dobití a Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů.

Diskuze (29) Další článek: Xiaomi ve čtvrtek ukáže i odhlečený Mi 8 SE. Inspirace ve značení je zřejmá

Témata článku: O2, Neomezený tarif, Předplacené karty, SMS, Mobilní internet, Síťová neutralita, Pevná linka, Legenda, Zázrak, Základní informace, Slavná značka, Starý tarif, Extra výhoda, Nová předplacenka, Volání, Měsíční dobití, Vybraný partner, Neomezené volání, Předplacená karta, První varianta, Předplacenka, Druhá varianta, Podobný případ


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

** Honor 7A je ideální smartphone pro děti či začátečníky ** Nestojí moc a systém na něm jede hezky plynule ** Má rozumně nastavené parametry, zabezpečení a hezké barvy **

Jakub Vrbacký | 20

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 59

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný smartphone ** Levný smartphone umí víc než obyčejný mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska | 32

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

** Nokia 7.1 je povedená stylovka vyšší střední třídy ** Znovu láká na čistý systém zapojený do programu Android One ** Lákavou funkcí může být i podpora HDR10 u videa.

Martin Miksa | 23