O2 zlevňuje sady pro mobilní internet

Chystáte se na chatu nebo se potřebujete občas připojit na cestách? Sadu pro mobilní internet nyní pořídíte levněji, se třemi a šesti měsíci připojení v ceně.
O2 zlevňuje sady pro mobilní internet

Léto se překlopilo do druhé poloviny, ale pokud se ještě chystáte mimo dosah domácí Wi-Fi a nechcete zůstat „na suchu“, mohla by vás zajímat nová nabídka O2. Jde o mobilní internet, respektive sady s předplaceným připojením.

Stávající sady s USB modem Huawei E1750 a pěti týdny připojení zlevní z 995 Kč na 695 Kč, na koupi sady tak nyní ušetříte tři stovky. Za necelou tisícovku bude nyní k mání stejná sada s tím rozdílem, že předplaceno bude mít zákazník připojení na tři měsíce. Po vyčerpání tohoto bezplatného období pak může zákazník dle svých potřeb nakupovat denní balíčky či přejít na paušální variantu s cenou od tří set korun měsíčně (od 200 Kč pro zákazníky s „internetem na doma“).

Klepněte pro větší obrázek
Sada předplaceného mobilního připojení obsahuje modem Huawei E1750 a SIM kartu. Výhodou je, že vás k ničemu nezavazuje

V období od 22. srpna do 22. září bude dále Telefónica ve spolupráci s internetovým obchodem Alza.cz nabízet za 1 895 Kč sadu mobilního připojení s šesti měsíci v ceně. Pro přehlednost všechny aktuální balíčky a jejich ceny zrekapituluji v tabulce níže. Sady mají být k dispozici v prodejních kanálech O2 během příštího týdne.

Sada pro mobilní připojení cena na prodejně/eShopu operátora
Modem + pět týdnů připojení 695 Kč (595 Kč eShop)
Modem + tři měsíce připojení 995 Kč (895 Kč eShop)
Modem + šest měsíců připojení* 1 895 Kč
*v prodeji jen na Alza.cz

Všechny sady rovněž obsahují 100 Kč kredit do začátku. Jak už bylo řečeno výše, po uplynutí bezplatného období je třeba předplácet denní balíčky (vždy 24 hodinový blok). Jeden samotný den vyjde na 50 Kč, pět dní na 200 Kč, deset dní na 350 Kč a konečně 30 dní na 900 Kč. Na vyčerpání celého balíčku máte dva měsíce od jeho aktivace. Příjemný je zde limit FUP, který činí 500 MB na den.

Jen pro připomenutí, k sadě pro mobilní připojení s pěti týdny surfování zdarma se můžete dostat i levněji. Při koupi notebooku Asus dostane kupující poukaz na koupi sady za 295 Kč, popřípadě ho lze proměnit na 20% slevu na paušální variantu mobilního internetu či 20% slevu na pevné připojení na doma. Více o poukazech k notebookům se dozvíte v tomto článku.

Diskuze (25) Další článek: Podzim u Samsungu: 11 nových smartphonů a tablet

Témata článku: Operátoři, Nákup a ceny, O2, Internet v mobilu, Mobilní internet, Mobil, Sad, Internet


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10