Oblíbená hra Mafia i pro mobilní telefony

Na úspěch české počítačové hry Mafia nyní navazuje její mobilní obdoba s názvem Mafia SMS City. Už téměř týden mohou hráči soutěžit o zajímavé ceny.
Oblíbená hra Mafia i pro mobilní telefony

Klepněte pro větší obrázek

Illusion Softworks jsou tvůrci úspěšné hry z mafiánského prostředí - Mafia. Na vánoce pro vás připravili její mobilní odnož s titulem Mafia SMS City. Jedná se SMS hru pro velký počet hráčů. Hra je zajímavá tím, že nerozhoduje náhoda nebo počet odeslaných textovek. Nemusíte mít ani hbité prsty nebo výbornou paměť. Ve hře uspěje ten, kdo se nejlépe dokáže vcítit do všech ostatních protihráčů. Cílem hry je totiž nalézt takovou cestu mezi startem a cílem, která je nejkratší a současně si ji nevybral žádný jiný hráč.

Ve hře se opět setkáte s taxikářem Tommym Angelem, který vás možná dovede k hlavní ceně. Tou je speciální vydání hry Mafia, která kromě hry samotné (samozřejmě v češtině) obsahuje i stylové doplňky – tričko, brýle, kovový zapalovač a skutečnou mapu Lost Heaven. 

Do hry se zapojíte zasláním textovky ve tvaru .MAFIA na číslo 777 11 55 99. Důležitá je tečka před textem.

Pohyb po mapě města Lost Heaven je jednoduchý – stačí vždy zaslat textovku se jménem požadovaného stanoviště. Pohybujete se vždy o jedno pole. Velmi důležité je sledovat stránku hry na adrese www.iw.cz/mafia/live, kde naleznete všechny minulé tahy a jejich výsledky. Na stejné stránce zjistíte i svou aktuální polohu.

Přihlášení do hry je zdarma, platíte pouze odeslané textovky podle svého operátora.
Na závěr jeden tip ze stránek provozovatele - Při přihlašování do hry můžete ušetřit jednu SMS a přímo zvolit první tah. Za .MAFIA napište mezeru a kód stanoviště, kam se chcete vydat. Např.: .MAFIA KOSTEL. Mezi .MAFIA a kód stanoviště nezapomeňte vložit mezeru.

Témata článku: Ostatní, Telefony, Hra, Mobilní telefon, Telefon, Mobil

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2017 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2017 můžete koupit

** Vybíráme největší mobilní hity v několika kategoriích ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý ** Své místo mají i tablety a tlačítkové telefony

1.  12.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 60

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

** Alcatel A7 je plastový telefon nižší střední třídy ** Hlavní lákadlo je 4 000 mAh s několikadenní výdrží. ** Má dostatek výkonu, paměti a stěžovat si nebudete ani na fotoaparát

6.  10.  2017 | Miksa Martin | 4

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

** Dnes téměř po roce proběhne další Google Keynote zaměřená na HW ** Hlavní hvězdou budou opět smartphony řady Pixel 2 ** Trumfne letos Google konkurenci?

4.  10.  2017 | Miksa Martin | 21