Oblíbená hra Mafia i pro mobilní telefony

Na úspěch české počítačové hry Mafia nyní navazuje její mobilní obdoba s názvem Mafia SMS City. Už téměř týden mohou hráči soutěžit o zajímavé ceny.
Oblíbená hra Mafia i pro mobilní telefony

Klepněte pro větší obrázek

Illusion Softworks jsou tvůrci úspěšné hry z mafiánského prostředí - Mafia. Na vánoce pro vás připravili její mobilní odnož s titulem Mafia SMS City. Jedná se SMS hru pro velký počet hráčů. Hra je zajímavá tím, že nerozhoduje náhoda nebo počet odeslaných textovek. Nemusíte mít ani hbité prsty nebo výbornou paměť. Ve hře uspěje ten, kdo se nejlépe dokáže vcítit do všech ostatních protihráčů. Cílem hry je totiž nalézt takovou cestu mezi startem a cílem, která je nejkratší a současně si ji nevybral žádný jiný hráč.

Ve hře se opět setkáte s taxikářem Tommym Angelem, který vás možná dovede k hlavní ceně. Tou je speciální vydání hry Mafia, která kromě hry samotné (samozřejmě v češtině) obsahuje i stylové doplňky – tričko, brýle, kovový zapalovač a skutečnou mapu Lost Heaven. 

Do hry se zapojíte zasláním textovky ve tvaru .MAFIA na číslo 777 11 55 99. Důležitá je tečka před textem.

Pohyb po mapě města Lost Heaven je jednoduchý – stačí vždy zaslat textovku se jménem požadovaného stanoviště. Pohybujete se vždy o jedno pole. Velmi důležité je sledovat stránku hry na adrese www.iw.cz/mafia/live, kde naleznete všechny minulé tahy a jejich výsledky. Na stejné stránce zjistíte i svou aktuální polohu.

Přihlášení do hry je zdarma, platíte pouze odeslané textovky podle svého operátora.
Na závěr jeden tip ze stránek provozovatele - Při přihlašování do hry můžete ušetřit jednu SMS a přímo zvolit první tah. Za .MAFIA napište mezeru a kód stanoviště, kam se chcete vydat. Např.: .MAFIA KOSTEL. Mezi .MAFIA a kód stanoviště nezapomeňte vložit mezeru.

Témata článku: Ostatní, Telefony

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Champion 18. 12. 2002 18:01:00

    Všichni už hrajou a nediskutují ...


  • -pino- 18. 12. 2002 17:01:30

    nikdo nikde :) hm mtak ja jdu tu hru zkusit :)


    - pino -...

Určitě si přečtěte

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

** Xiaomi dostává optický zoom i do vyšší střední třídy ** Smartphone nabízí skvělý poměr výkonu a ceny ** LTE v pásmu 800 MHz zatím chybí

26.  7.  2017 | Miksa Martin | 5

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

** Asus Zenfone AR vás přenese do rozšířené i virtuální reality ** Nekompromisní výbava uspokojí i ty nejnáročnějí uživatele ** Celkový dojem kazí jen vyšší cena

23.  7.  2017 | Miksa Martin | 4

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

** Dnes pro natáčení VR obsahu používáme samostatné 360° kamerky ** ProTruly a HT Optical ji implementovali do telefonu ** Během pár let by mohly být běžnou součátí telefonů

18.  7.  2017 | Miksa Martin | 9

Vernee Thor E: Přepněte na černobílou a vydrží tři dny

Vernee Thor E: Přepněte na černobílou a vydrží tři dny

** Za 3 500 Kč se chlubí třídenní výdrží ** Dosáhne na ni díky 5 020 mAh akumulátoru a Endurance módu ** Chcete ale používat Android bez barev?

15.  7.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Miksa Martin | 23


komerční sdělení

Komerční sdělení