Očekávaná expanze The Witchwood pro Hearthstone startuje 12. dubna

Karetní hit Hearthstone, který si mimo PC můžete zahrát na Androidu i iOS, brzy dostane další velké rozšíření - The Witchwood. Expanze se tentokrát točí okolo motivu čarodějnického lesa, kde čeká spousta nástrah, zvláštních stvoření a také různých kouzelných objektů. Opět se tedy můžete těšit na zajímavé interakce, sólo kampaň a také na dvě nová klíčová slova.

Minioni se slůvkem Rush budou moci útočit hned, jakmile je zahrajete. Oproti Charge je však ten rozdíl, že minioni mohou v prvním kole přímo útočit jen na protivníkovy miniony, nikoliv na hrdinu. Klíčové slůvko Echo vám umožní v jednom kole zahrát kartu několikrát za sebou, omezeni jste jen zbývající manou. Případná kopie karty s Echo ve vaší ruce na konci kola zmizí.

Rozšíření přinese 135 nových karet, každá z class dostane 2 legendární karty, nová karta hrdiny se objeví pouze u Shamana. Spolu s expanzí startuje i nový herní rok (Year of the Raven), což se pojí s rotací setů Whispers of the Old Gods, One Night of Karazhan a Mean Streets of Gadgetzan ze Standardu do Wild režimu. Do něj se přesouvají i některé populární karty ze základního setu, protože byly využívány „až přespříliš“. 

Trailer expanze The Witchwood pro Hearthstone:

V rámci předobjednávky si můžete zakoupit 70 balíčků karet za 49,90 USD (cca 1 265 Kč), oproti minulosti tak za stejné peníze dostane o 20 balíčků více. Rozbalit karty a hrát s nimi budete moci od 12. dubna, v Evropě se toto datum zřejmě ještě o jeden den posune. A pokud investovat nechcete, po přihlášení do hry dostanete zdarma tři balíčky karet a také náhodnou legendárku z nového setu. Finální odhalení zbývajících karet můžete sledovat dnes od 20:00 na Twitchi.

Váš názor Další článek: Tarify O2 [:kůl:] dostanou více mobilního internetu. 10 GB vyjde na 499 Kč

Témata článku: Android, Nákup a ceny, Mobilní hry, iOS, Update, Zdarma, Hearthstone, Set, Balíček, Rush, Legendární karta, Balíček karet, Základní set, Klíčové slůvko, Nový set, První kolo, Duben, Očekávaná expanze, Evropa, Stejný peníze, Nová karta, Expanze, Karta, Slůvko


Určitě si přečtěte