Ocenění Opravdová mobilita roku 2001 udělena

Včera večer proběhlo slavnostní předání cen nejlepším mobilní produktům a službám za rok 2001. Tato ocenění každoročně předává časopis Mobility a webový deník MobilMania.cz.

Klepněte pro větší obrázekVčera proběhlo oficiální předání nejlepších produktů loňského roku časopisů Mobility a MobilMania.cz. Toto ocenění udělily redakce obou časopisů produktům a službám, které nás v loňském roce nejvíce zaujaly a byly pro uživatele největším přínosem. Jaké to jsou?

Nokia 9210 Communicator

Tento mobilní telefon kombinovaný s kapesní počítačem dokáže stejně dobře telefonovat jako prohlížet internetové stránky, přijímat a odesílat elektronickou poštu i faxové zprávy či přehrávat krátké animované filmy nebo melodie. Toto zařízení zatím nemá v takovém rozsahu konkurenci.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Ericsson T68m

Ericsson T68m lze po právu nazvat prvním přístrojem nové generace mobilních telefonů. Ty budou malé, budou mít integrovanou anténu, rozsáhlé komunikační schopnosti a hlavně barevné displeje. Ocenění Opravdová mobilita roku 2001 dostává proto, že již dnes nabízí svým uživatelům funkce a možnosti telefonu blízké budoucnosti.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Paegas Navigator

Třetím oceněným nebyl mobilní telefon, ale služba jednoho z našich mobilních operátorů Paegas Navigator totiž jako jediná služba tohoto druhu u nás dokáže zjistit vaši polohu bez „dohledávání“ (tj. bez nutnosti svoji polohu přímo zadávat). Zde oceňujeme především nápad a technickou realizaci. Tuto službu klademe na stejnou úroveň jako např. GSM bankovnictví, ačkoliv její využitelnost není tak široká.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

A jaké produkty a služby byste v loňském ocenili vy?

Tip: Přehled ocenění dalších časopisů vydavatelství Computer Press (Computer, e-biz, Connect!, Computer Design a Geoinfo) najdete na webu Živě.cz.

Témata článku: Ocenění, Mobilita, Mobil, Mobil roku, Rok

Určitě si přečtěte

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

** Evropské ceny odborníků na spotřební elektroniku mají své vítěze ** V mobilní sekci převládá Huawei, nejcennější trofej získal Samsung ** Ceny také objevují jednu neznámou značku

22.  8.  2017 | Láska Jan

Víme první na světě. Toto jsou Vodafony Smart 8. Jestli udrží cenu, budou to hity

Víme první na světě. Toto jsou Vodafony Smart 8. Jestli udrží cenu, budou to hity

** Telefony unikly v rámci udílení cen IF Design Awards ** Předchůdci excelovali poměrem cena/výbava, ty letošní i designem ** Nejzajímavější je 8 Mini se špičkovou výbavou a malým tělem

15.  3.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 24

O2 Navigace získala ocenění veletrhu Invex

O2 Navigace získala ocenění veletrhu Invex

11.  10.  2006 | tisková zpráva | 8

LG KH5000: držitel designérského ocenění

LG KH5000: držitel designérského ocenění

Málokterý mobilní telefon se může pochlubit vítězstvím v soutěži dobrý design – korejský LG ovšem ano. Kromě skvělého vzhledu nabízí další pokrokové funkce a přenosovou rychlost až 2,4 MB/s.

9.  12.  2002 | Turoň Marek | 8