Od Eurotelu dostanete tři hodiny volání zdarma

Ano, čtete správně: Eurotel vám k mobilnímu telefonu aktivovanému od prvního března přidá tři hodiny telefonování zdarma.
Od Eurotelu dostanete tři hodiny volání zdarma

Všichni Eurotel GSM zákazníci, kteří uzavřou se společností Eurotel smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb sítě v době od prvního března do třicátého dubna letošního roku, dostanou extra tři hodiny volání zdarma. Tato nabídka se vztahuje na všechny nové aktivace uzavřené v tomto období a platí pro dotované i nedotované aktivace včetně zakoupení balíčku Eurotel Komplet.

Nabídka se však nevztahuje na převod čísla, přechod z Go na běžný tarif, přenos dat, zasílání faxů. V rámci této nabídky lze využít 60 extra volných minut měsíčně po dobu 3 měsíců, které se uplatňují na vnitrostátní ochozí hovory na pevnou telefonní síť a do sítě společnosti Eurotel včetně záznamové služby.

Ke kterým tarifům?

Eurotel Relax Plus Eurotel Business 200 VPN
Eurotel Optimum Eurotel Business 300 VPN
Eurotel Business 600 Eurotel Business 600 VPN
Eurotel Optimum Plus Eurotel Optimum VPN
Eurotel Relax Eurotel Optimum Plus VPN
Eurotel Business 200 Eurotel Relax VPN
Eurotel Business 300 Eurotel Relax Plus VPN
Eurotel Optimum Profi Eurotel Optimum Profi VPN

Do střehu

Při pohledu na nejnovější nabídky našich mobilních operátorů se zdá, že konečně startuje skutečný boj o mobilního zákazníka. V době, kdy mobilní telefon vlastní již téměř každý občan naší republiky v produktivním věku nelze očekávat masivní příchod nových zákazníků a proto se operátoři budou snažit přebrat platící telefonisty konkurenci.

Poznámka: O dalších novinkách Eurotelu si můžete přečíst v jiném článku.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, EU, Euro, Produktivní věk, Volání

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14