Od Eurotelu dostanete tři hodiny volání zdarma

Ano, čtete správně: Eurotel vám k mobilnímu telefonu aktivovanému od prvního března přidá tři hodiny telefonování zdarma.
Od Eurotelu dostanete tři hodiny volání zdarma

Všichni Eurotel GSM zákazníci, kteří uzavřou se společností Eurotel smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb sítě v době od prvního března do třicátého dubna letošního roku, dostanou extra tři hodiny volání zdarma. Tato nabídka se vztahuje na všechny nové aktivace uzavřené v tomto období a platí pro dotované i nedotované aktivace včetně zakoupení balíčku Eurotel Komplet.

Nabídka se však nevztahuje na převod čísla, přechod z Go na běžný tarif, přenos dat, zasílání faxů. V rámci této nabídky lze využít 60 extra volných minut měsíčně po dobu 3 měsíců, které se uplatňují na vnitrostátní ochozí hovory na pevnou telefonní síť a do sítě společnosti Eurotel včetně záznamové služby.

Ke kterým tarifům?

Eurotel Relax Plus Eurotel Business 200 VPN
Eurotel Optimum Eurotel Business 300 VPN
Eurotel Business 600 Eurotel Business 600 VPN
Eurotel Optimum Plus Eurotel Optimum VPN
Eurotel Relax Eurotel Optimum Plus VPN
Eurotel Business 200 Eurotel Relax VPN
Eurotel Business 300 Eurotel Relax Plus VPN
Eurotel Optimum Profi Eurotel Optimum Profi VPN

Do střehu

Při pohledu na nejnovější nabídky našich mobilních operátorů se zdá, že konečně startuje skutečný boj o mobilního zákazníka. V době, kdy mobilní telefon vlastní již téměř každý občan naší republiky v produktivním věku nelze očekávat masivní příchod nových zákazníků a proto se operátoři budou snažit přebrat platící telefonisty konkurenci.

Poznámka: O dalších novinkách Eurotelu si můžete přečíst v jiném článku.

Diskuze (18) Další článek: Nové mobily Sony Ericsson budou představeny příští týden

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, EU, Euro, Volání, Produktivní věk

Určitě si přečtěte