Od Eurotelu: novinky v Juice

Mobilní portál Juice přináší od prvního dubna několik novinek. Můžete vyhledávat v databázi firem, prohledávat seznamy kulturních akcí nebo sestavit své vlastní sportovní mužstvo.
Od Eurotelu: novinky v Juice

Klepněte pro větší obrázekMobilní portál Juice společnosti Eurotel přináši novou službu v poskytování informací o firmách - EDB databáze firem. Rozšíření portfolia služeb v kategorii Juice Hledání, tvoří důležitou podporu poskytovaní informací. Databáze obsahuje 300 000 záznamů - adresy, kontakty a nabídky vybraných služeb klientů Evropské databanky a.s. Vyhledávání informací je možné na základě typu služeb (auto, volný čas, opravy, služby, zdraví), regionu (kraj / okres), nebo případně rozšířené hledání – „full text search“. Služba je k dispozici na mobilním portále Juice přes technologii WAP nebo WAP GPRS pod hlavním menu Juice Hledání.

Mobilní portál Juice rozšiřuje a zlepšuje databázi kulturních přehledů. Databáze nyní obsahuje všechny kulturní akce, které zastřešuje TicketPro, dále přináší lepší a rychlejší vyhledání filmových programů. Filmy lze vyhledávat nejen podle názvu filmu, ale i podle názvu kina. Další novinkou je možnost zadání v krajských městech vyhledá program kin pouze v části města, kterou zvolíte, nebo v které se právě nacházíte.

Mobilní portál Juice rozšiřuje databázi zábavní hry Superliga o závody Formule 1. Hra Superliga probíhá v reálném čase se skutečnými fotbalovými, hokejovými sportovci a závodníky F1. Cílem hráče ve hře je sestavit sportovní tým z nabízených sportovců působících v dané sportovní lize nebo závodním týmu. Hráč získá největší počet bodů za správný odhad výsledků sportovních utkání. Body jsou přepočteny podle výsledků sportovců, které si vyberete do týmu.

Svůj tým si můžete sestavit také ze sportovních lig: Česká fotbalová Gambrinus liga, Německá fotbalová Bundes liga, Český Telecom Extraliga Ledního Hokeje, Kanadsko-Americká hokejová liga NHL, Národní hokejová mužstva ze Zimních Olympijských Her 2002 a nově i Formule 1. Součástí hry je také tipování výsledků jednotlivých zápasů v kategorií Supertip. Tuto hru naleznete na mobilním portále Juice pod hlavním menu Juice Zábava a následně položka Hry, a také pod hlavním menu Sport .

Diskuze (6) Další článek: Mobil na jedno použití vstupuje do Evropy

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Kulturní akce, Euro, Součást hry


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14