Od Eurotelu: novinky v Juice

Mobilní portál Juice přináší od prvního dubna několik novinek. Můžete vyhledávat v databázi firem, prohledávat seznamy kulturních akcí nebo sestavit své vlastní sportovní mužstvo.
Od Eurotelu: novinky v Juice

Klepněte pro větší obrázekMobilní portál Juice společnosti Eurotel přináši novou službu v poskytování informací o firmách - EDB databáze firem. Rozšíření portfolia služeb v kategorii Juice Hledání, tvoří důležitou podporu poskytovaní informací. Databáze obsahuje 300 000 záznamů - adresy, kontakty a nabídky vybraných služeb klientů Evropské databanky a.s. Vyhledávání informací je možné na základě typu služeb (auto, volný čas, opravy, služby, zdraví), regionu (kraj / okres), nebo případně rozšířené hledání – „full text search“. Služba je k dispozici na mobilním portále Juice přes technologii WAP nebo WAP GPRS pod hlavním menu Juice Hledání.

Mobilní portál Juice rozšiřuje a zlepšuje databázi kulturních přehledů. Databáze nyní obsahuje všechny kulturní akce, které zastřešuje TicketPro, dále přináší lepší a rychlejší vyhledání filmových programů. Filmy lze vyhledávat nejen podle názvu filmu, ale i podle názvu kina. Další novinkou je možnost zadání v krajských městech vyhledá program kin pouze v části města, kterou zvolíte, nebo v které se právě nacházíte.

Mobilní portál Juice rozšiřuje databázi zábavní hry Superliga o závody Formule 1. Hra Superliga probíhá v reálném čase se skutečnými fotbalovými, hokejovými sportovci a závodníky F1. Cílem hráče ve hře je sestavit sportovní tým z nabízených sportovců působících v dané sportovní lize nebo závodním týmu. Hráč získá největší počet bodů za správný odhad výsledků sportovních utkání. Body jsou přepočteny podle výsledků sportovců, které si vyberete do týmu.

Svůj tým si můžete sestavit také ze sportovních lig: Česká fotbalová Gambrinus liga, Německá fotbalová Bundes liga, Český Telecom Extraliga Ledního Hokeje, Kanadsko-Americká hokejová liga NHL, Národní hokejová mužstva ze Zimních Olympijských Her 2002 a nově i Formule 1. Součástí hry je také tipování výsledků jednotlivých zápasů v kategorií Supertip. Tuto hru naleznete na mobilním portále Juice pod hlavním menu Juice Zábava a následně položka Hry, a také pod hlavním menu Sport .

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Kulturní akce, Euro

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

Včera | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení