Oficiální informace o CDMA (přehled bleskovek)

Informace o CDMA z tiskové konference - První fotomobil s optickým zoomem - Rozsviťe si špičku svého stanu - Pozor na zákeřný program pro Series 60 - Jak se Oskar stará o svoji síť
Oficiální informace o CDMA (přehled bleskovek)

Pokud jste se na MobilManii dostali až o víkendu, nabízíme vám přehled nejzajímavějších bleskovek uplynulého týdne.

Sony Ericsson Premini: jeden z nejmenších mobilů
Sony Ericsson vyrobil pro japonského operátora NTT DoCoMo nový mobilní telefon. Jmenuje se Premini, měří jen 90 × 39 × 19 milimetrů a váží 69 gramů. Pokud se mi podařilo správně dešifrovat japonské znaky na propagační stránce, pohotovostní výdrž je 300 hodin, doba hovoru 100 minut.

Informace o CDMA z dnešní tiskové konference
Marketingový ředitel Eurotelu, Garrison Macri, se ve své prezentaci na dnešní společné tiskové konferenci Českého Telecomu a Eurotelu krátce zmínil i o CDMA.

Pozor na zákeřný program pro Series 60
V diskusi na webu Symbianforum se objevilo upozornění na aplikaci, která se tváří jako videokamera, ale ve skutečnosti provádí zlé věci. Po nainstalování smaže adresář a kalendář, zálohu na pamětové kartě, upraví nastavení a hlavně změní soubory, které jsou potřeba pro spuštění telefonu.

Sharp V620SH: první fotomobil s optickým zoomem
Japonský Vodafone dnes představil mobilní telefon vybavený fotoaparátem s optickým zoomem. Jde o první fotomobil tohoto druhu, doposud všechny přístroje nabízely pouze digitální, málo použitelné přibližení. 

Jak se Oskar stará o svoji síť (internetový deníček)
Oskar svojí pokrývací kampaň nezúžil jen na obyčejnou reklamu na billboardech, v časopisech nebo v televizi. Na svém webu spustil spustil cosi jako „blog“, kde bude každý den psát nové zprávy o zlepšujícím se pokrytí a další zajímavosti.

Legrácka: pošlete SMS a rozsvítí se špička vašeho stanu
Po efektní, ale z praktické stránky naprosto nezajímavé soše, na níž se textovkami daly rozsvěcet žárovky, přichází užitečný produkt: stan. Abyste objevili svůj plátěný přístřešek na obrovské ploše kempu nebo ještě hůře festivalové louce, stačí poslat textovku a špička stanu se rozsvítí.

Siemens v červnu představí dva mobily: SL65 a CFX65
Siemens na začátku června v Berlíně uvede dva nové mobilní telefony. Jedním z nich bude SL65, což by měl být stylový vysouvací mobil s barevným displejem a digitálním fotoaparátem. O druhém modelu CFX65 zatím nemáme bližší podrobnosti.

Soutěž Fotomobility: plechovky na čtyřech kolech
Na stránce foto.mobilmania.cz probíhá soutěž Fotomobility, jejíž aktuální téma je „Plechovky na čtyřech kolech“. Když svým mobilem vyfotíte hezký nebo něčím zajímavý automobil, nejenže se váš obrázek může dočkat otištění v červnových Mobilitách, ale navíc můžete vyhrát i jedno z předplatných časopisu.

Váš názor Další článek: Recenze Samsung SGH-D410: nejlepší displej (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, CDMA, Oficiální informace, Informace o, Přehled, Info, Blesk, Informace, I/O


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34