Ohebná Motorola Razr prý stihne letošní Vánoce. Bude menší a levnější než konkurenti

Ty spekulace jsou stále intenzivnější. Motorola představí nástupce legendární řady Razr. Znovu půjde o véčko, ale tentokrát s ohebným displejem. Telefon má být výrazně menší a také levnější než „ohýbačky“ od Huawei a Samsungu. Zdroje holandského webu LetsGoDigital říkají, že premiéra proběhne během nejbližších měsíců, aby novodobý Razr stihl nejvýživnější období předvánočních prodejů.

Zatímco Samsung a Huawei se snaží o koncept, kdy po otevření už tak velkého telefonu získáte tablet, Motorola půjde jinou cestou. Jejich zařízení bude výrazně menší, aby se pohodlně vešlo do kapsy, až po jeho otevření se ukáže displej velikostí srovnatelný s dnešními smartphony.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Takhle si novodobý Razr představují grafičtí designéři. Motorola na ohebných displejích pracuje, ale že půjde právě o Razr, nepotvrdila.
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Připomeňte si také model, který celou tuhle legendu odstartoval...

Cena má být níže než u konkurence, stále však výše než nejdražší konvenční smartphony současnosti. Mluví se o 1 500 dolarech, což by v korunách mohlo být kolem 42 tisíc. Je zde naděje, že s návratem telefonů značky Lenovo bychom se ohebného Razru mohli dočkat i v Česku.

Diskuze (11) Další článek: Asus ROG Phone II: Herní bestie, kterou jen tak neutaháte

Témata článku: Motorola, Ohebný displej, Legendy, Motorola Razr, Telefon, Letošní vánoce, Razru, Konkurent, Crop, Ohebná Motorola Razr, Displej, Česká republika


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 126

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107