OnePlus 6 patří podle DxOMark do první desítky nejlepších fotomobilů

OnePlus 6 patří podle DxOMark do první desítky nejlepších fotomobilů

Francouzský test fotomobilů DxOMark Mobile si tentokrát vzal na mušku šestou generaci „zabijáka vlajkových lodí“. Je vidět, že inženýři v Číně zapracovali vedle jiných komponent i na fotoaparátů OnePlus 6, protože telefon se umístil s 96 body v první desítce nejlepších fotosmartphonů. Fotí dokonce lépe než o dva body ztrácející Apple iPhone 8 Plus.

Klepněte pro větší obrázek

Připomeňme, že smartphone používá hlavní duální fotoaparát s rozlišením 16 + 20 Mpx a čočky se světelností f1.7. Primární fotoaparát obsahuje optickou stabilizaci, sekundární slouží k přiblížení a aplikování efektů hloubky ostrosti. Kvalitativně dávají autoři testů fotoaparát OnePlus 6 na stejnou úroveň se Samsungem Galaxy S9 Plus, Apple iPhonem X nebo Google Pixelem 2.

Silnou stránkou jsou zejména statické fotografie (skóre 100 bodů), kde OnePlus 6 není vyloženě slabý v žádné disciplíně. Rezervu má sekundární foťák v detailech při bokeh efektu a při dvojnásobném přiblížení. U natáčení videa získal OnePlus 6 kvůli ztrátě detailů v některých podmínkách 87 bodů, což jej řadí stále mezi lepší průměr. Vzhledem k ceně zařízení vychází fotoaparát jako mimořádně kvalitní a schopný soupeřit s naprostou většinou konkurence.

OnePlus 6 existuje také v odvážné červené variantě:

Diskuze (16) Další článek: S krásným Honorem 10 budete fotit jako profík

Témata článku: Oneplus, Vlajková loď, Mobilní fotografie, Fotoaparát, DxOMark, Benchmark, Čína, Fotomobily, Bokeh, Nejlepší foto, Dobrý průměr, Dvojnásobné přiblížení, První desítka, Šestá generace, Přiblížení, DxOMark mobil, Optická stabilizace, Stejná úroveň, Plus, Primární fotoaparát, Nejlepší fotomobil, Efekt, Statická fotografie, Naprostá většina, Sekundární foťák


Určitě si přečtěte