OnePlus 8T zná datum premiéry. Nachystá špičkovou výbavu, design se přiblíží Samsungu

Fanoušci OnePlus netrpělivě vyhlížejí tradiční podzimní premiéru své oblíbené značky. V minulém roce byl model OnePlus 7T odhalen na konci září, jeho vylepšená verze Pro pak zhruba o měsíc později. Letos bude vlivem světové koronavirové pandemie všechno trochu jinak.

Také v roce 2020 přinese OnePlus vylepšenou „téčkovou“ řadu, ale s největší pravděpodobností uvede pouze jediný model, OnePlus 8T. Premiéra přijde trochu později, zhruba ve stejnou dobu jako byl loni představen druhý, letos vynechaný model Pro. OnePlus už zveřejnilo datum online eventu – středa 14. října 2020 v 16 hodin českého času.

O telefonu toho zatím příliš známo není. Design mohou napovědět rendery zveřejněné portálem Mysmartprice.com. Pokud jsou obrázky autentické, bude se nový OnePlus 8T hodně podobat letos uvedenému modelu střední třídy Nord a zároveň se přiblíží řadě Galaxy S20 od Samsungu. Výbava má být opět špičková – Snapdragon 865+, 120Hz OLED displej, čtyřčočkový fotoaparát a rychlé dobíjení.

Diskuze (1) Další článek: Isocell Vizion. Samsung stále věří ToF snímačům, brzy je začne sám vyrábět

Témata článku: Oneplus, Smartphony, Fotoaparát, Design, Spekulace, Snapdragon, Vlajková loď, Tisková konference, Premiéra, Teaser, Warp Charge, Uvedený model, Datum, Model, Výbava


Určitě si přečtěte