OnePlus uspořádá velkou sněhovou bitvu. Koule budou vrhat roboti ovládaní mobily

OnePlus uspořádá velkou sněhovou bitvu. Koule budou vrhat roboti ovládaní mobily

Značka OnePlus je v marketingu zběhlá. V minulosti na sebe upozornila hned několika originálními promo akcemi a další taková se chystá. Tentokrát půjde o velkou sněhovou bitvu, v níž budou koule vrhat roboti ovládaní na dálku ze smartphonů. Bitva odstartuje 9. března a potrvá nepřetržitě až do 12. března.

Hlavním záměrem je vedle další netradiční propagace značky ukázat rychlou odezvu 5G. Právě přes tuto technologii totiž budou roboti (zvaní Snowboti) připojeni k síti, vrhání sněhových koulí se bude ovládat ze smartphonů OnePlus s 5G konektivitou.

Klepněte pro větší obrázek
Sněžní roboti budou metat koule ve Finsku za polárním kruhem (Zdroj: OnePlus)

Akce bude probíhat za polárním kruhem ve finské oblasti zvané Laponsko. OnePlus ji bude po celou dobu streamovat online, přenos můžete sledovat v tomto článku. Zahajovací ceremoniál proběhne 9. března a odstartuje velkou bitvou lidí proti Snowbotům. OnePlus uspořádá na svých stránkách a sociálních sítích soutěž o cestu do Laponska a také možnost vyzkoušet si na dálku ovládat Snowbota.

Sítě 5G

5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Mají kratší odezvu, vyšší přenosové rychlosti, kapacitu a variabilitu. Jsou od základu vymyšlené tak, aby zvládaly širokopásmové připojení miliónů lidí a strojů v metropolích, energeticky nenáročné senzory, které s jedinou baterií vydrží roky, a cokoliv mezi tím.

Ve světě začalo hromadné spouštění 5G sítí v roce 2019, start 5G v Česku bude opožděný. Nejvýznamnějšími vývojáři 5G technologií a výrobci síťových komponent jsou Huawei, Nokia, Ericsson a Samsung.

Váš názor Další článek: Kvůli koronaviru klesnou dodávky smartphonů o 10 %, tvrdí analytici

Témata článku: Oneplus, 5G, Marketing, Propagace, Roboti, Bitva, MOBI, Robot, Koule, Mobil, Finsko, Polární kruh


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Xiaomi Mi Band 5 má větší displej, pohodlnější nabíjení a pořád skvělou cenu

Xiaomi Mi Band 5 má větší displej, pohodlnější nabíjení a pořád skvělou cenu

** Náramek dostal větší, jemnější a jasnější displej ** Xiaomi zpřesnilo měřič tepu i spánku ** Cena je pořád skvělá, ale snížila se výdrž

Lukáš Václavík | 31