Online nákupy jsou zase o něco pohodlnější

Znáte to. Zklamání z internetové objednávky zažil snad už každý. Objednáte si v e-shopu nový mobil v krásné designové bílé barvě, ale když si ho vyzvednete na poště, zjistíte, že jste si asi přece jen měli koupit ten černý. Když si ale představíte, jaká trable vás čekají s vrácením zboží, raději se spokojíte s tím, co máte.
Online nákupy jsou zase o něco pohodlnější

Nepřipomíná vám to situaci, kterou jste už párkrát sami zažili? Dopřejte si to, co opravdu chcete s novou službou MALL Pay.

Plaťte jen za zboží, které si chcete ponechat

Díky nové službě MALL Pay je nakupování na internetu zase o něco bezpečnější a pohodlnější. Kolikrát se vám stalo, že vám přišlo oblečení z internetu ve velikosti, která vám tak nějak neseděla? Nebo jste objednali nevhodný dárek, který byste teď nejraději vrátili? Spousta z nás si však vrácení zboží rozmyslí, když si přečte složité obchodní podmínky a postupy, jak vlastně dostat své peníze zpět a zboží vrátit. Na svoje peníze pak navíc musíte u některých e-shopů čekat i několik desítek dní. Tenhle případ se vám ale nestane, pokud využijete novou službu MALL Pay. Díky ní si zboží v klidu vyzkoušíte, prohlédnete a zaplatit můžete až do 14 dní od doručení.

Jak odložená platba funguje?

Služba MALL Pay nabízí opožděnou platbu, kterou můžete uskutečnit až 14 dnů po obdržení zboží. Pokud zboží opravdu vrátíte do 14 dnů, je služba úplně zdarma. Při nákupu výrobků stačí ve vašem košíku zvolit platební metodu MALL Pay, kterou pak potvrdíte pomocí SMS a je hotovo. Díky tomuto způsobu placení se navíc automaticky zařadíte do věrnostního programu Odměny a za každý nákup sbíráte body. Ty pak proměňujete ve slevy či třeba dopravu zdarma. Kdo by neocenil ušetřené peníze, které tak můžete vložit třeba na váš spořící účet?

Kde všude bezpečně nakupovat

I když by se podle názvu této služby mohlo zdát, že opožděnou platbu lze využít pouze na portálu mall.cz, není tomu tak. Službu MALL Pay nabízí i několik dalších e-shopů a lze očekávat, že se jejich řada bude rozšiřovat. Nákupy, kde zaplatíte, až poté, co zboží vyzkoušíte a osaháte, si můžete užít např. i na parfemy.cz, prozdravi.cz a v mnoha dalších e-shopech.

Kromě odložené platby se navíc ve spolupráci s MALL Pay chystají i další vychytávky, jako je třeba mobilní aplikace, kde si budete moci své objednávky pohodlně spravovat, nebo platební karta.

Další článek: VYZKOUŠENO: Revolut spustil obchodování s akciemi. Teslu nebo Apple koupíte už od 1 dolaru


Určitě si přečtěte